Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágító után milyen fülbeval...

Fültágító után milyen fülbevaló? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

szóval a jobb fülemet tágítottam 10milis volt de kivettem már több mint féléve de maradt egy 3milis lyuk ami nem forr be és ezt nem varrják össze mert "túl kicsi" a lyuk. és szóval milyen fülbevalót vegyek? olyan "lógósat"? vagy simát? mert a gyógyfülbevaló amit fülbelövéskor adnak az simán átmegy rajta és a jobb fülem így 3milivellentebb is van :/

L/17



2012. ápr. 5. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát bocsi, nem tudok máshogy válaszolni, megkellett volna gondolni a fültágító-témát! Ha nem varrják össze, akkor marad most ott egy luk!
2012. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudtam hogy maradni fog egy lyuk, meg nem is csak 1-2hónapig volt tágítva hanem 1 évig úgyhogy jól átgondoltam.. :D csak most megint akarok fülbevalót és nem nagyon tudom hogy milyen lenne jobb..
2012. ápr. 5. 19:22
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem is 3milis lyuk van mindkét fülemben, tágító miatt..:)

Én olyan picike karikát hordok benne ami pont ráfekszik a fülemre, az alsó részére is.

Ez teljesen ellensúlyozza hogy nagyobb a lyuk a kelleténél, sőt alig van súlya és nem is húzza le.

Egész pontosan 9mm átmérőjű a karikám, szóval apró és szép :)

Apacsban vettem, ezüst, de volt rózsaszín, zöld, mindenféle.

Remélem segítettem ;)


21/L

2012. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudnál róla képet mutatni?(:
2012. ápr. 7. 17:52
 5/7 anonim válasza:

Szia! Holnap lefényképezem és elküldöm :)

Most azért nem, mert nem tudom hol a fényképezőgép, de azért írtam hogy tudd, majd kapsz képet ;)

2012. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Na, csak így tudtam megörökíteni, remélem látod rendesen meg érted hogy milyen :)

[link]

Annyira pici meg vékony a karika, hogy nem húzza le a tágított lyukat, sőt, mellette gyógyulni is tud ha kened mondjuk tetran kenőccsel.

Remélem segítettem :)

2012. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tökjóó (: köszi:D
2012. ápr. 29. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!