Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Frissen lövetett fülemből...

Frissen lövetett fülemből mennyi ideig nem szabad kivenni a kozmetikai fülbevalót amit belelőttek? Mikor cserélhetem ki?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha a cimpába lövetted akkor két hét minimum. de én vártam vele 1 hónapot.
2012. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5-6hét kb
2012. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 1-1,5 hónapot mondtak, de mivel meccsem volt kb. 20 nap után kivettem egyszer egy napra. Hiába ragasztottam volna le, ahogy izzadok úgy is csúszkált volna a tapasz, az pedig balesetveszélyes. Úgy voltam vele, hogy annyit nem ér az egész, egy nap alatt úgy se nő be a lyuk, max. nehezebben megy majd vissza. Tényleg nehezebben sikerült visszatenni és fájt is, de még mindig jobban jártam, mintha esetleg belekaptak volna. :D

16/L

2012. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!