Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, nektek milyen fajtából...

Csajok, nektek milyen fajtából mennyi sminkcuccotok és kozmetikai szeretek van? Milyen márkák főleg?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok másoknak hány van nekem nincs túl sok :) de még így is aszondja a barátom h rengeteg van :D


Érdekel, h az átlag nő eszköztárában hány db körömlakk, szájfény, rúzs, szempillaspirál, szemfesték-szett, alapozó, púder, stbstb... krémek, lemosók és effélék vannak?


2011. dec. 17. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
10 db körömlakk!Az összes Miss Sporty!: [link] Szájfény: [link] Rúzst nem használok!!:)) Szempillaspirál:Csak rimmel london! [link] Szemceruzát szokok még használni,csak feketét! Alapozóm az Avon-os [link] meg Smink lemosóim vannak: [link] Remélem tudtam segíteni 17/L
2011. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

h&m:36os nagy paletta,de csak 3-4színt használok belőle,ezért vettem csak


alverde:4es paletta(füstös szemhez-fekete,szürke,fehér színekkel)


1 db manhatten alapozó

1db maybelinne spirál

3-4-5 szájfény,maybelinne,manhatten,miss sporty

1db bebe ajakápoló,csillámos,világos rószaszín

2 pirosító,bronzosító

1db fekete miss sporty szemceruza

rengeteg márkátlan ecset,készletben,tokkal:)

1db alverde rúzs

1db manhatten korrektor


Nekem ez bőven elég!van még 1-2 kisebb szemhéjpúder amit nem használok:)

2011. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem szinte minden az Essence-től van:

1 korrektor

1 alapozó

4 szemhéjpúder duó

1 pirosító

ecsetkészlet

1 nude szájfény

2 körömlakk ( sötétkék ezüst csillámokkal, fekete arany csillámokkal, a legújabb vámpíros kollekcióból)


Rimmel London:

2 szemceruza

1 szemöldökceruza


Max Factor:

2 spirál


Miss Sporty:

5 körömlakk ( rikitó piros, nude, sötétbordó, fekete, magenta)


S-he:

néhány körömlakk ( fehér, francia alap, középbarna, sötétbarna, mályva)

2 rúzs ( sötétbordó, mályva selyemfényes)


A sminklemosóm teljesen noname, 1 eurós üzletben vettem, de annál hatékonyabb. 1 húzásra lehozza a legerősebb füstös sminket is.

19L

2011. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem rengeteg van! Sok olyan van, amit nem használok, de lehetséges fogom meg néha hozzányúlok, tartalékolom, ez főleg szemhéjfestékek, mindenféle.

Szóval nem is tudom hol kezdjem. :)


Körömlakk: 8 db: She (extra sötét bordó), She (halványlila), Miss sporty (piros), Rimmel (sötétlila), Astor (rózsaszín), Moyra (rózsaszín csillogós), Madonna (középlila), Essence (rózsaszín)


Szempillaspirál: 1 van ami teljesen tele van még:(Miss Sporty fekete, ami mesésen dús szempillákat csinál), ezen kívül van még a Loeral éjfeketéje (de már alig van benne)


Szemceruza: vagy 4


Szemhéjtus: 1 ami teljesen tele van (She fekete vízálló) és ezen kívül van még 2 ugyanilyen, de már alig van bennük.


Rúzs: rengeteg van, megszámolhatatlan. :) Van vagy 30 minirúzs mindenféle színben (Oriflame azt hiszem), és vagy 15 db normál méretű. Többnyire (lila, rózsaszín, piros színekben)


Szájfény: nincs


Szemhéjfesték: ebből van a legtöbb szerintem. Mindenféle színben (van vagy 50 szín) Vegyes márka: Max Factor, Maybelline, Essence...stb. Többnyire lilával vagy mályva színnel vagy kékkel szeretem kifesteni a szemhéjamat. De előfordul még a zöld és szürke, rózsaszín is.


Púder: tartalékok vannak, alig van bennük valami, ezeket használgatom amíg van benne: de ténylegesen az Astor Anti Shine Mattitude púdert használom most, de szoktam még pótolni a Max Factorossal.


Alapozó: Max Factor Colour Adapt (1 van, jó sokáig elég mindig)


Szemfestéklemosó: Nivea vízálló szemfestéklemosó


Arctisztító: Clean&Clear


Hát nagyjából ennyi.


27/N

2011. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Körömlakkok:általában essence körömlakkokat használok.kb11 van.


Szájfényt nem használok ahogy rúzst se.


Szempillasprálból bourjois márkát használok volume glamour maxot vizálló imádom!:)


Szemhájfetékek általalában maybelline márka.Van belőle lila,zöld,barna.Van essence is az kék meg fekete és van egy gyönyörű manhattan arany és barna:)


Alapozóm manhattan van és catrice mindekttőt szeretem.


Púder szintén manhattan.


És használok még kontúrceruzát az essence és catrice vizálló tust.Szemcerkám pedig rimmel.Oh és a pirosítom pedig miss rose krém pirosító gyönyörű:)


Krémjeim vagy niveás vagy garnier mikor hogy:)

21/L

2011. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szemhéjfestékek bocsi:)
2011. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

alapozó

régen manhattan, most miss sporty

korrektor

avon, essence

bronzosító, púder, pirosító

avon(b), miss sporty(pú), avon(pú), miss rose(pi), avon(pi)

szemceruza, tus

avon(sz), miss sporty(sz), rimmel(sz,t)

szempillaspirál

avon, astor, maybelinne

szemhéjfesték

avon, essence

lakkok

she, essence, rimmel, miss sporty, avon, claire's

2011. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
húúúúú, köszi a válaszokat! :)
2011. dec. 17. 20:57
 9/10 TijuMK ***** válasza:

körömlakk, 68darab NEM mindet én vettem csak mindenki ezt vesz nekem mert ezzel nem lehet mellényúlni:) amúgy van köztük: Astor, Avon, Maybelline, Miss Sporty, Essence, Rimmel, Yves Rocher, S-he, Moyra meg egy csomú no name kínai


szájfény: 3db, 2 avonos, 1 essence

rúzs: 10darab, 1 maybelline a többi avon

szempillaspirál: 7db, Max Factor(2db), Maybelline(1db), Avon

szemfestékszett: 8db mind avon

1 alapiozó Loreal

1 púder Rimmel

Semmi krém

1db Balea arclemosó kendő

2011. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

aztaa :) 68 db csak irigykedem :((((

nekem csak 4 van összesen :( meg pár beszáradt..

2011. dec. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!