Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kőpúdert ajánlanál...

Milyen kőpúdert ajánlanál nekem ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Állandóan ok nélkül kivörösödik az arcom.Nagyon zavaró, mert a nyakam,a mellkasom, a karom szép egyenletes felszínű,enyhén barna és iszonyú hülyén nézek ki, hogy a fejem meg vörös, mint a rák.=(Nem tudom mitől pirosodik ki mindig ennyire.(Nem elpirulok, hanem rendesen ég a fejem és vörös a bőröm az arcomon.)

Ez főként nyáron jelent problémát, amikor ujjatlan topban/pólóban vagyok és nagyon feltűnő, hogy mennyire elüt az arcom.

Alapozót nem szeretnék használni, mert bőrhibáim, pattanásaim nincsenek, így nem terhelném azzal tovább a bőröm.Esetleg egy enyhe púderre gondoltam, ami mattít(ugyanis csillog is egy kicsit a bőröm) és amivel elfedhetem ezt a vörösséget.

Van valamilyen enyhén/közepesen fedő púder, ami lefedi a pirosságot?


2012. ápr. 4. 17:36
 1/1 anonim válasza:

Akkor leszel általában piros, ha meleged van egy kicsit? Én is paradicsom leszek ha kicsit megsüt a nap, vagy futok egy nagyon kicsit, nem igen tudok ellene mit tenni. Engem nem nagyon zavar. De amúgy sima avon kőpúdert használok, nem drága, meg rajtam is marad a nap végéig.

[link]

2012. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!