Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon szeretnek koldokpircing...

Nagyon szeretnek koldokpircinget de anyum nem engedi meg, hogy gyozzem meg, hogy megengedje?

Figyelt kérdés
mindig azt mondja hogy nem mert verfertozest lehet tole kapni, meg hogy begyuladhat, de enm erti meg hogy ha fajvagy begyulad egybol kivennem:(.. {16/l}
2009. jún. 15. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem sehogy. 16 éves vagy, még egy darabig a szüleidnek is beleszólása van az életedbe.

És jól teszi anyud, hogy nem engedi meg, legalább nem leszel te is egy átlag piercinges kiskorú pics@.

2009. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is 16 éves koromban találtam ki,hogy szeretnék, de akkor még meg se mertem kérdezni, mert biztos voltam benne, hogy nem engedik, 17 évesen kezdtem próbálkozni és végül idén, 18 évesen megcsináltattam. szóval nekem nem sikerült igazán a meggyőzés, de próbálj meg úgy érvelni, hogy ha van olyan barátnőd, akinek van, hogy semmi gond nem volt vele, nem fáj neki és, hogy ki lehet venni és sok lánynak van piercingje, majdnem olyan elterjedt már, mint a fülbevaló. ha ez sem győzi meg, mert attól fél, hogy allergiás vagy, menj el fémallergia tesztre és olyan anyagból csináltass, amit ott ajánl az orvos (nekem így lett titán). sok sikert! :)
2009. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg,hogy olyan helyen fogod csináltatni,ahol figyelnek a higéniára meg ilyesmire,hogy ne legyen belőle fertőzés. Orvos is csinálhatja és akkor tényleg biztonságos. Mondd el anyudnak azt is,hogy a piecing bármikor kivehető és rövid idő alatt benő,tehát nem is fog látszani,hogy volt - mondjuk ha később megunod vagy ilyesmi.
2009. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi idősen nekem sem engedték meg, majd amikor elmúltam 18 és az érettségim meg lett, egyből mentem szúratni:)Akkor már nem tudtak mit mondani a szüleim.

Várd ki szerintem, megkíméled magad egy veszekedéstől szerintem... 22/L

2009. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen mindekinek a valaszt.. lehet hogy ha iden nem engdi majd probalkozok jovore;)).. alitolag nem is szabad pl. balcsira menni vele egy jo darabig..
2009. jún. 17. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én ballagásra kértem..általánosos ballagásra.mindenki aztmondta családból h szó se lehet róla. de aztán nyáron mégis meglett szülinapomra :D keresztapum vitt el.anyumékat nemis kellett nagyon aztán győzködni.csak mikor mentünk keresztapám izélt h jol átgondoltam-e meg nem akarok-e inkább egy orrpiercinget..de erőszakoskodtam és meglett:D mindenkinek nagyon tetszett.:D imáádom*-*(L)
2010. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!