Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyáron sminkelitek magatok?...

Nyáron sminkelitek magatok? Miket használtok ilyenkor? Nem szokott lefolyni?

Figyelt kérdés

Suliba sminkeltem magam néha,mert lesz*rtam,hogy nem lehetneXD amúgy meg egy kis spirál+cerka,alig lehetett látni(:

Kaptam egy nagyon szép kék szemhéjpúdert,3árnyalatú.Mondták a rokonok,hogy nyáron nyugodtam sminkelhetem magam,de nem folyna le?Ti hogyan sminkelitek nyáron magatokat?Légyszi a korotokat is írjátok oda.

14/L


2009. jún. 14. 11:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

Hát én tényleg ritkán sminkelek,úgy havonta 5-6x kb.(:NEkem annyi pont elég,és így,hogy ritkám sminkelek 20évesen nem fogok 28-nak kinézni(:

2009. jún. 14. 14:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Télen, nyáron mindig csak fekete szemcerkát használok, semmi egyebet. Ez lefolyni nem szokott.

24/l

2009. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés alapozót használok, és vízálló szempillaspirált.
2009. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!