Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyáron sminkelitek magatok?...

Nyáron sminkelitek magatok? Miket használtok ilyenkor? Nem szokott lefolyni?

Figyelt kérdés

Suliba sminkeltem magam néha,mert lesz*rtam,hogy nem lehetneXD amúgy meg egy kis spirál+cerka,alig lehetett látni(:

Kaptam egy nagyon szép kék szemhéjpúdert,3árnyalatú.Mondták a rokonok,hogy nyáron nyugodtam sminkelhetem magam,de nem folyna le?Ti hogyan sminkelitek nyáron magatokat?Légyszi a korotokat is írjátok oda.

14/L


2009. jún. 14. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Én nyáron is csak sima szemceruzával és spirállal sminkelem magam!De ha buliba megyek akkor rakok szemhéjpudert de akkor is meleg árnyalatut és este amikor buli van akkor ált.-ban hüvösebb van szóval akkor nem szokott lefolyni!15/L
2009. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Nyaranta nem használok alapozót, sem púdert. Csak a szememet szoktam kihúzni ceruzával, kis szemhéjpúder, spirál, rúzs. Tényleg nem szabad túlzásba vinni a nyári sminket.
2009. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
vizálló spirált használj.illetve szemhéjra csak porból készültet használj mert a krémesebb izzadásnál a redőkben felgyülemszik.
2009. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi,akkor majd néha kisminkelem magam én is.Amúgy igazából most,a ballagásomon volt rajtam először alapozó,mert miteszeres a bőröm,de az is minimális mennyiség volt.Púder meg nincs is itthon:D
2009. jún. 14. 12:09
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Imádom sminkelni magam de nyáron lemondok róla. A szemhéjtus amit ősszel-télen-tavasszal annyira szeretek, mert sziklaszilárdan a helyén marad,nyáron csődöt mond és képes a szemöldökömig felkenődni. A vízálló szempillaspirál is csíkokat hagy a szemöldököm alatti részen, ahogy pislogok és felér odáig.

Ha olyan helyre megyek ahol "kötelező" a smink (pl vizsga) akkor 20 percenként kistükörrel ellenőrzöm, és sajnos van mit rendbe rakni rajta. Mire hazaérek, általában már a felét letöröltem mert annyira szanaszét folyt.

2009. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ja, 22L
2009. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nyáron színezett nappali krémet használok, és akevemtől függ, hogy használok-e szemhéjpúdert. Általában szoktam használni szemhéjpúdert, és szempillaspirált, szájfényt. Néha, ha nincs kedvem pepecselni, akkor csak szemhéjtust és spirált használok.


Egyébként ha porpúderrel fixálod a sminkedet, akkor nem folyik le.


19/L

2009. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én maybellinenek használom a matt mousse alapozóját( jól fed és könnyű) meg L'oréal telescop szempillaspirálját, (nagyon tartós) és a maybelline definer szemkontúrt, mert ez egy szemcerkával ellentétben nem kenődik a krémes állaga miatt.
2009. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak egy kevés antibakteriális korrektort és antibakteriális púdert használok, mert az beszívja elvileg a bőr nedvességét, így nem csillog annyira, és a bőrömet se bántja. Vízálló szempillaspirál, és vékonyan kihúzott szem. De ha strandra megyek akkor max. szempillaspirál (vízálló) mert az nagyon káros ha kisminkelve napozol...

20/L

2009. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
am 18/L
2009. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!