Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most szeretnék 3 fülbevalót a...

Most szeretnék 3 fülbevalót a fülem a porcos részébe. Szerintetek, ha később kiveszem, mert már nem szeretném, mennyire fog begyógyulni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy mennyire látszik meg később, hogy mennyi ideig volt benn. Nekem volt egy fülbevalóm porcban, de sajnos ki kellett venni 2 hónap után, mert folyton begyulladt. Egy kicsit sem látszik a helye, úgy beforrt. Anyának is volt kb 10 évig, de kivette, mert már nem tetszett neki, és látszik a helye rendesen. De lehet hogy ez teljesen egyénfüggő.
2012. márc. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Előtte konzultálj "kínai orvossal", mert a porc teli van akupunktúrás pontokkal és árthatsz vele Magadnak, ha rossz helyen lyukasztod. A begyógyulást bocsi, de nem tudom, csak ezt el akartam mondani.:)

2012. márc. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:)
2012. ápr. 8. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként amikor nekem lyukasztással kapcsolatos kérdéseim voltak, akkor minden fülbevalóáruló, -lyukasztó és piercinges helyen megkérdeztem, és összeraktam a képet. Mindenhol hozzá tudtak szólni.
2012. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!