Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Adnátok nekem pár sminktippet?

Adnátok nekem pár sminktippet?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, csak a szememet szoktam sminkelni és színezett Labellot használok.

Alapozót, korrektort, egyebet egy évben kb. 2-szer használok, de akkor is kozmetikussal sminkeltetek.

Azonban eléggé egyenetlen az arcbőröm, a színe eléggé világos és sárgás, homlokomon, orromon zsírosabb a bőr, míg az orcákon száraz. Gondoltam rá, hogy kéne valami, amit minden nap tudok rá használni.


Ahhoz viszont se erőm, se időm, se türelmem, hogy nekiálljak alapozózgatni. Létezik olyan termék, amit úgy fel tudok vinni, mint egy arckrémet és jól fed? Muszáj púdert és korrektort használni?


2012. márc. 12. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Használj színezett hidratálót, azaz BB krémet! Már a Garniernek is van, és nagyon jókat írnak róla mindenfelé. Ez hidratál, könnyed és elfedi amit el kell. Ha esetleg valahol nagyon zsírosnak érzed a bőröd, használhatsz púdert, vagy fixálásra is, de egyáltalán nem muszáj, ahogy korrektort sem :D Remélem tudtam segíteni!
2012. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A színezett hidratáló tényleg jó megoldás lehet!

Egyébként ne ijedj meg az alapozótól, nekem kb. 30 mp-et vesz igénybe, míg felteszem az arcomra, könnyű vele bánni. Mondjuk hab állagú alapozóm van, nem tudom a többivel több időt vesz-e igénybe.

2012. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!