Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyi smink sok 16 évesen?

Ennyi smink sok 16 évesen?

Figyelt kérdés
Most vagyok kilencedikes. Suliba szempillaspirált és pirosítót használok, mert nagyon fehér bőröm van, sajnos nyáron sem tudok lebarnulni, maximum leégek. :( Ha valamilyen nagyobb esemény van (évnyitó/záró, szülinapom, randi), akkor egy kevés tussal emelem ki mégjobban a szemem. A hideg időben enyhén piros, cseresznyés Labello-t használok. Ez szerintetek sok? Miről kellene lemondanom/Mit kellene még használnom? 16/L
2012. márc. 8. 19:04
 1/10 anna-chan válasza:
100%
Én szerintem ez egyáltalán nem sok .
2012. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem sok, azt hittem sokkal több van rajtad.
2012. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Igazából nekem a sok smink nem áll jól. Sokakkal ellentétben én kevés sminkkel érzem jól magam, nem alarom szennyezni a bőröm...
2012. márc. 8. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez így a jó :)

16 L

2012. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi ez nem sok, én is pont ennyit használok ..:) 15/l
2012. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

egyáltalán nem sok, teljesen korrekt.

nézz körül, teljesen elkur.vult a világ. egy mai 16 éves sok esetben úgy néz ki mint egy kiégett szajha..

teljesen rendben vagy :)

21L

2012. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kb. énis ennyit használok ha több van rajtam úgy érzem hogy nem kap levegőt a bőröm vagy vmi hasonlót
2012. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
ugyanez..:D szerintem egyáltalán nem sok.sőt,természetes is:)legalább különb vagy az agyonalapozott minipcsáktól ;)
2012. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért egy megfelelő alapozó a problémás bőrön sokat tud segíteni, szóval akik használnak alapozót gimisek létükre, azok most ne ijedjenek meg.

Így jó egyébként, nem kell többet használnod.

2012. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KissDory válasza:
[link] ez mondjuk nem rossz.. szerintem meg ha fehér a bőröd használj barnítót [link] ez egy barnító krém tiniknek
2012. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!