Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mutatnátok képet láthatatlan...

Mutatnátok képet láthatatlan pc-kről? főleg lip érdekelne.

Figyelt kérdés

de azt is meg szeretném kérdezni, hogy mennyire észrevehető. menniy idö alatt nő be? kérlek mindent irjatok le, tapasztalatokat is,


köszönöm aaz értelmes válaszokat: D


2012. márc. 6. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igazából annyiban láthatatlan, hogy átlátszó az ékszer, de attól még ugyanúgy át van szúrva a bőröd, ugyanannyi idő alatt gyógyul, ráadásul látszik is, hogy bent van a piercing, szóval kicsit átverés!
2012. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha számítógép mellett lekapcsoljuk a lámpát, akkor lesz egy láthatatlan PC-nk.


De bármiről is hiába mutatnék képet, ami úgyse látszik.

2012. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és tapasztalatok? :D
2012. márc. 7. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha a szádba szeretnéd, szerintem ugyanúgy észreveszik. Esetleg mondjuk 1fekete pc feltünőbb, de ez sem "láthatatlan", max annyi hogy átlátszó. De teljesen látható. Itt egy kép: [link]

A szúrásra, gyógyulásra ill. hasonlókra pedig ugyanaz vonatkozik, mint a többi piercingre, hiszen ez semmivel nem másabb. Nem attól függ, milyen ékszert teszel aztán bele.

2012. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó. :D sokat segitettél. :D ment am a zöld kezecske :D
2012. márc. 8. 17:54
 6/6 anonim válasza:
a lathatatlan pc atveres, total ltszodik meg minden en ugy szoktam elrejteni hogy beteszem rendesen de a vegere nem csavarom ra a golyot..... Igen az igaz hogy konyen ki jon de ha ha van pcd és elakararod rejteni akkor.... Nekem van 3 lip pcm es napota az iskolaba ugy vagyok hogy nincs a vegen semmi. Eleinte igaz hogy nehez lesz vele bannod de utana megszokod:) es az tenleg nem latszodik HA NEM LOG KI! Engem meg dicsert a tanar no hogy milyen ugyes vagyok hogy megjott az eszem es kivettem, mikozbe ott volt mind a harom a szamba:D
2012. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!