Jók a Labellók?

Figyelt kérdés
Hallotam már olyat, hogy szárítja az ajkakat és sokkal rosszabb lett tőlük a szájuk mint előtte volt.

2012. márc. 3. 19:00
 1/8 anonim válasza:
0%
Ekkora hülyeséget még nem hallottam xd Én is rendszeres Labelló használó vagyok, és nincs okom panaszra:) Jót kell választani, és a probléma megoldva;)
2012. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Első kommentelőnek üzenem, hogy márpedig van ilyen! Én is azt hallottam x-edik embertől, hogy direkt olyan anyagokat tartalmaz, amitől kiszárad a szád, és így folyamatosan igényelni fogja --> több használat --> hamarabb elfogy --> hamarabb veszel másikat.

Én is labello függő vagyok lassan 2 éve, de ez legyen a legnagyobb függőség minden ember életében ezt kívánom!!:)

Amúgy én áttértem a BEBE-re, fele annyiba kerül, és nekem sokkal jobb!

2012. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

2x vettem, de nekem ELOLVADT mindkettő:D

pedig nem is nyár, hanem télen volt. beraktam a táskámba, és amikor kinyitottam full megpuhult, aztán a fele a számon maradt. oké, vettem egy másikat, kb ugyanez történt.

azóta nem vásárolom.

2012. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Én égen használtam Labellót,de én a zsebembe hordom az ajakápolót,a Labelló pedig szétolvadt,így én is áttértem a Bebére..ezerszer jobb..én kéket vagy zöldes kupakút használok,a kéknek erős az illata,zöldnek nincs..a Labelló már szét van illat anyagokkal bombázva szerintem.
2012. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jók.

A legjobb a Hydro Care,mert az desztillált vizet tartalmaz;kellemes natúr illata van;nem látszik,ha felkened;hamar beszívódik és jól hidratál.

2012. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak labello classicot használtam, most is az van. Igazából nem annyira vagyok megelégedve vele. Amikor nincs kiszáradva a szám, reggel sminkelés előtt nagyon jó, kicsit hidratálja az ajkakat, amin ugye jobban fest a smink. De ha száraz a szám, akkor alig használ valamit. Szóval pont akkor nem jó, amikor kellene.


Viszont a blistex és a carmex nagyon jó! Egyszer, amikor nagyon ki volt száradva a szám, szinte már cserepes volt, tesóm blistex ajakápolóját használtam egyszer (!) és elmúlt a szárazság.

6-700Ft körül van mindkettő, de sokáig elég tesómnak, szóval megéri azt mondja. Ha elfogy a labellom, én is blistexet vagy carmexet fogok venni.

16/L

2012. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2012. márc. 4. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Én múltkor gyógyszertárban venni akartam labellot,mert válogatok,mert ilyen borzalmas izű és állagú dolgokat nem kenek a számra. Ott mondta az eladó hölgy,hogy az szárítja a szájat és ajánlott egy másik fajtát. Most nevét hirtelen nem tudom,de teljesen íztelen,teljesen természetes hatást kelt és nagyon szeretem. :) Nem volt drágább mint a labello
2012. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!