Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ötleteitek vannak...

Milyen ötleteitek vannak saját készítésű karkötőhöz?

Figyelt kérdés

Nem fonásosra gondolok elsősorban, de az is jöhet. Selyemszalagból lehet valamit kreálni? Vagy húzott szalag? Esetleg kisebb varrással tudtok ajánlani valamit?

Gombok, gyöngyök, mi van még? Nem tinis cuccot akarok, hanem stílusosat, na és egyedit.

Szóval ha van bármi ötlet, nem csak az általam említett, szívesen várom, sőt képek is jöhetnek.


21/N


2012. febr. 25. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

etsy.com

meska.hu

2012. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez például nagyon tetszik, és videó is van róla, hogy hogyan kell elkészíteni: http://www.youtube.com/watch?v=ULKwBROaPr0
2012. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link] ez úgy tetszik, el is mentettem a kedvencek közé :D

[link]

[link]

[link] elég durva. :D

[link]

2012. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ideig volt ilyen csak elszakadt: van ez a scoubidou nevű - hát nem is tudom minek nevezzem - izé, amire gombokat fűztem fel. Annyira egyszerű volt, mégis mindenki aki meglátta a kezemen, nagyon tetszett neki :)
2012. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek volt egy csinos karkötője.Egy selyemszalagot rátett a kezére,a tetejére szép,lapos masnit csinált,és összevarrta.Hátránya,hogy ezt így nem lehet levenni,de olyan elegáns,kicsit kislányos hatást keltett.Megcsinálta ugyanezt gumiból is,az sem volt rossz.
2012. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van karkötő, nyaklánc, hajpánt, gyűrű... :)

2012. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!