Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan használjam az alapozót?...

Hogyan használjam az alapozót? Mik a lépései?

Figyelt kérdés
Nem sikerül szépen az alapozás nálam. Nem tudom, hogy azért , mert rossz alapozót veszek vagy nem tudom miért. Leírni valaki nekem azt, hogy mit csináljak vele, hogy ne legyen maszk hatása.
2012. febr. 24. 12:04
 1/2 anonim válasza:
Mindenképpen belülről kezdd az alapozást (orrtól kifelé). A T-zónából kifelé dolgozd el az alapozót. Ezt megteheted az ujjaiddal is de én sokkal jobban szeretem az ere való szivacsokat. Ne hagyd ki az orrcimpáidat és az állad vonalát sem. De a legfontosabb hogy színben passzoljon a nyakadhoz is. Az alapozót fixálhatod egy kis púderrel is. Nem túl bonyolult, ha elkezded csinálni :)
2012. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen alapozót használsz?
2012. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!