Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan hasznaljam nyaron az...

Hogyan hasznaljam nyaron az alapozot?

Figyelt kérdés

...,hogy ne \'folyjon le az arcomrol\', es ne erezzem ugy se magam mintha egy maszk lenne az arcomon.

Amugy az en borom nem igazan szivja be az alapozokat, es akarmilyen keveset is teszik, akarmennyire is megegyezik a szin, mindig latszik hogy van az arcomon...

Esetleg valami jo alapozot tudtok ajanlani ?


2009. ápr. 4. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
tegnap dög meleg volt pesten,aggódtam is,h le fog folyni a fejem,de nem,olyan szépenott maradt,nem jött le semmi ez pedig a rossmannban kapató Essence hab állagú alapozó.Csak egy ezres,de nagyon jó,egyben púder és alapozó,úgy fed,h wow és nem folyik le és kicis is elég belőle:))
2009. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy találtam embert aki ezzel a termékkel kapcsolatban írt, mert nem tudtam dönteni melyik alapozót vegyem meg ebből a márkából! Aztán ma kiválasztottam ezt a hab állagút és tényleg jó! Jók ezek a termékek!
2009. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy "segíthettem",én kicit azért aggódtam,hogy milyen lesz mert az ilyen neve nics alapozók általában elég rossz minőségűek,de gondoltam kipróbálom,mert az ára azért magasabb volt mint a többié és bevált.Már majdnem kifogyott sajnos,úgyhogy mehetek venni,remélem itt is fogok találni:))
2009. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok! Már vettem szemspirált is meg szájfényt is szemcerkát és iszonyatosan jó, azt kell hogy mondjam! A honlapon is csomó minden van! Legközelebb majd a körmös termékeket szeretném kipróbálni!
2009. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

biztos jo dontes a haballagu..

d eha meg nem vettel probalkozhatsz azzal is hog ykicsi testa[poloval osszekevered az alapozodat es akkor jobban beissza a borod..en kicsi pudert sozktam meg rakenni hogy ne follyon el es igy mar jo xD

2009. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi de mar megvettem a hab allagut. A RIMMELnel talaltam. Egesz jo. Bar enyhen szaritja az arcborom, meg ugy is hogy teszek elotte ra hidratalo kremet. De jobb mint az eddigiek, es termeszetesebb hatast kelt. Koszi!
2009. ápr. 9. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
én synergent használok,azt is a rossmann ba lehet kapni,és miután felkelntem,rakok rá púdert,és jó áron is van,én 630ért veszem a púdert is és az alapozót is,és nemis izzadom le,ráadásul elég jól fed is ,az árához képest
2009. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!