Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem tapad a fényzselé a...

Miért nem tapad a fényzselé a körmömhöz? Segítség!

Figyelt kérdés
Ha meg van reszelve,lekenem gombaölővel,aztán savmentes primer,fényzselé,bele strassz,kis uv,aztán mégegy réteg fényzselé a strasszra,és megint uv! Kb. 2-3 perc után levegős lett,és félbe törik,meg leesik a fele! Most csináltam először! Adnátok valami tippet?
2012. febr. 16. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert a fényzselé egy kemény anyag, a körmöd pedig hajlik. A fényzselé nem saját körömre lett kitalálva, hanem műkörömre. Saját körömre a géllakk fedőzseléje való.
2012. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért próbáltam,mert amikor leszedettem a körmeim,akkor a körmös csak két rteg fényt rakott rá,és simán rajta maradt kb.2hétig! :(
2012. febr. 16. 11:02
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké,a géllakkot ismerem,de annak van fedőzseléje? Külön ahoz külön tégelyben? Bocsi,csak nagyon kezdő vagyok! :)

Te szakmabeli vagy?

2012. febr. 16. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól írta az első, a fényzselé műkörömre való! Amit a körmösöd felkent, az színtelen lakk volt. Van belőle olyan is, ami uv fényre köt, mint a fényzselé. Nem ugyanaz a kettő!

Én az első válaszolóval együtt szakmabeli vagyok, úgyhogy hihetsz nekünk.

2012. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hiszek nektek,de nem tudtam,hogy a géllakknak is van fedőzseléje! Az a base and top coat?

2012. febr. 20. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, az a base & top gel.

De neked ez nem szükséges, elég a sima uv top coat.

2012. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 20. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!