Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért pattog le a fényzelé a...

Mért pattog le a fényzelé a körmömről?

Figyelt kérdés
Zselés körömerősítésem van, lakkozva, fényzselézve. 4 napja csináltattam és már pattog le a tetejéről a fényzselé a körömlakk egy részével együtt. Mit rontott el?
2012. jan. 10. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
körömlakkra nem fényzselézünk, és ha ezt a körmösöd nem tudja, cseréld le.
2012. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh, köszönöm! :) Akkor jól gondolom, hogy ez is úgy tapad az előző rétegbe, mint a többi zselé, hogy abba a ragacsba köt bele?
2012. jan. 10. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. A fényzselének nem kell a ragacsos alap, viszont a körömlakk az rugalmas, a fényzselé nem. Nem mellesleg, a körömlakk teljes száradásához 24 óra kell. Egy nedves, olajos, nem mellesleg hajlékony felületre pedig nem annyira tapad egy merev anyag, aminek az alapkövetelménye, hogy csak száraz anyagra tapad, ami legalább olyan merev, mint ő maga. Törvényszerű, hogy lepattogzik.

A körmösöd meg tényleg cseréld le. Én ismerek elég sok profi körmöst, senki nem lakkoz már. Csak a géllakkot használjuk. (én most fogok elajándékozni vagy 3 kilónyi lakkot, ami kb 3 éve áll a szekrényemben)

2012. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tyüü, tényleg köszi szépen! :) Igazából nemrég kezdte gondolom azért csinál még ilyeneket.
2012. jan. 10. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!