Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » S. O. S. A közelben egy profi...

S. O. S. A közelben egy profi sminkes, egy kezdő sminkesnek mennyibe kerül az úgymond alapcsomagja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuss ennek neki még egyszer.
2012. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem engedte, hogy igy irjam ki, hogy van-e a közelben egy profi sminkes, de igazából a kérdés másik fele a lényeges ami azt hiszem értehető!
2012. febr. 6. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem..
2012. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokba. Ha minőségi cuccokat szeretnél venni. Én 13 éves korom óta sminkelek naponta, azóta gyűjtögetem a szemhéjpúdereket stb. persze van amit viszonylag gyakran cserélni kell pl. szempillaspirál, mert hamar beszárad.

Múlt hónapban hagytam ott egy kisebb vagyont a sminkboltban, 24 ezer forintot, pedig csak 2 árnyalatú alapozót vettem, egy 4 színű tégelyes korrektort, 1 fehér és 1 fekete szemceruzát (mert ez mindig kell), egy vízbázisú csillámot, sminkfixálót, 3 db ecsetet (ezek közül az egyik alapozóecset), és 2 db műszempillát... és el is ment a pénzem. Még nem vettem normális szájfényt, báziskrémet, fertőtlenítőt (mert az is kell ám), ezek darabonként 6000 ft-ban kerülnek...

Hát egy vagyok a kezdőszett. De sajnos ahogy a mesterfodrászom mondta, ez egy ilyen vállalkozás. Az én sminkestáramban is minden megtalálható, de mondom ezek nagy részét összegyűjtöttem az évek alatt.

Sminkelni szeretnél? :)

24/N

2012. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!