Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16 éves hölgytársak! Miért...

16 éves hölgytársak! Miért alapozzátok narancssárgára az arcotokat?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat a kérdés. A hölgytárs megnevezés ironikus volt, tudom, hogy "ebben a korban maximum kislányok" vagyunk (:
2012. febr. 1. 16:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Nézuem a jersey shor-t (mert idióták és vicces) nekem nem látszik az alapozóm, szerintem nevelés hibája. Nézek olyan műsorokat (bár nem engedik meg) de nézek. Mégsem vok olyan... Nevelés kérdése hogy megengedi, vagy egyáltalán nem szól, én anyám hogyha meglátna, lemosná a fejemet szappannal...de még hogyha látszik is??? És még nemis szólnak, elkényeztetett liba mind...-.-
2012. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 zsót válasza:
háá me kínaji
2012. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%
Mert el akarják fedni a pattanásaikat. Egy narancssárga fej egy fokkal még mindig jobb, mint a pattanásos.
2012. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
utolsóval vitatkoznék, utolsó elötti-elötti, a lényeget kihámoztam, az ok, hogy nem szólnak nekik..de miért csinálják?! (:
2012. febr. 4. 21:40
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálják, mert a drogériákban mindig sötétebb alapozókat hoznak el, mert azok a fények ennyit csalnak. És ahogy írták:ha már megvették, akkor el is használják.

Ha valaki szoliba jár, és egy-két alkalom kimarad, akkor megint el fog ütni egy szolizott bőrszínre vett alapozó a kicsit kifehéredett arc bőrétől amim így sárgásnak mutatkozik a sötétebb alapozó.

2012. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Általánosba járok, de senki nem festi magát narancssárgára, még az évfolyamomon sem (8.), de lehet hogy középsulikban már van ilyen. Nekem még nem tűnt fel, nem láttam senkin sem ilyet.
2012. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én se tudom megérteni..:) Annyira csúnya, nem bírom felfogni, hogy ezek hogy látják magukat? Néznek tükörbe? Vagy ez jó?? A legrosszabb, amikor világos haj, narancssárgás sötét fej és az a hülye kéztartás meg lóbálja a táskáját. Kb falnak vágnám őket.


[link] :DDDD Pedig nem lenne csúnya egy természetes bőrszínnel és kevésbé fehér hajjal...azzal ráér még 60 évet.:D

2012. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
a linkelt kepen szerintem inkabb szolariumtol ilyen szinu a lany..de hasonlo jelenseg, az igaz. (:
2012. febr. 15. 20:57
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég öregnek néz ki az a csajszi!:) Azt sem tudják szegénykék, hogy a sötétebb alapozó öregíti is a kinézetüket!:) Mindenhol le van írva, hogy vagy a bőrrel pontosan megegyező színű, vagy egy picikét világosabb alapozót válasszunk.

Egyébként szerintem nagy probléma, hogy egy csomó sminkelős, meg ilyen-olyan szem-és arcsminkeket elkészítő videó van, de arról szó nincs sehol hogy hogyan kell alapozót választani, nincs egy olyan szemléltető videó, ahol megmutatnák hogy nézd-ez egy bőrszínemnél világosabb/sötétebb alapozó, ez azért nem jó, mert nézd: így néznék ki, ha ezzel alapoznám le az arcom.


Én is vettem már régebben rosszul választott színűt(túl világosat), amire akkor az volt a megoldás, hogy vettem egy sötétebbet , és kikevertem a színem. De igazából az sem volt megoldás..:)

2012. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Dorka sminkel csatornajan van pont egy ilyen video. Hogy valasszunk alapozot!
2012. febr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!