Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16 éves hölgytársak! Miért...

16 éves hölgytársak! Miért alapozzátok narancssárgára az arcotokat?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat a kérdés. A hölgytárs megnevezés ironikus volt, tudom, hogy "ebben a korban maximum kislányok" vagyunk (:
2012. febr. 1. 16:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Ez jó kérdés..Én elég jókat szoktam röhögni amikor az osztálytársamon látszik a narancssárga alapozó, mivel elég feltünő, hogy az arca narancssárga onnantól meg hirtelen tök fehér..Nagyon természetellenes, de az ő dolga..Ha ez neki(k) tetszik akkor csinálja(ák) ! :D

15/L

2012. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Azt hittem, hogy csak az én iskolámba járnak ilyen lányok... Mi is elég sokat nevetünk rajtuk, mert nem elég, hogy narancssárga a fejük, még úgy is öltöznek, mint akik az utcasarkra készülnek. Úgy néznek ki 15 évesen, mint akik már 25 évesek és megvolt neki a félvilág. Amikor én ennyi idős voltam (pedig nem volt régen) behúztam fülem farkam és próbáltam beilleszkedni a középiskolába... Ezek?! Akkora pofájuk van, hogy az valami hihetetlen...

17/L

2012. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
40%
Az Nutellaa!! A Nutellát pedig mindeki szercsizi :$:$ ^^ :D :D
2012. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
86%
A Jersey Shore című agyfasz hibája szerintem. És sajnos egyre fiatalabb korosztálynál látom az "annoying orange" jelenséget...
2012. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, bár reméltem, hogy a másik oldalról is jön 1-2..de még nem késő, írjatok! (:
2012. febr. 1. 16:52
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom olcsóbb, mint rendszeresen szoláriumba járni, vagy önbarnítót venni, vagy egyszerűen csak egyszerűbb:)

Vagy csak nem látják sminkelés közben (főleg, ha nem természetes fénynél sminkelnek), hogy borzalmasan néz ki, bár attól még nap közben látniuk kéne.

Én minden esetre tudom, hogy csúnya, és az alapozó inkább egy picit világosabb legyen, mintsem sötétebb.

2012. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
jersey shore miatt, na persze..xD csak simán rosszul válaszottak alapozót, és ha már megvették akkor el is hasznáklják. vagy mert az volt az olcsóbb, nem tudom.demióta gimnáziumban vagyok egyre kevesebben látok ilyet, de álltalánosban pár osztálytársam is tiszta narancssárga volt, és még az ofő is beszólt nekik, hogy ha legalább már sminkelnnnnek, akkor olyan alapozót használjanak mint amilyen a bőrük...
2012. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
mert még nem tudják mi áll jól nekik, és nem nézik magukat természetes fényben, nagyon más tud lenni
2012. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A Jersey Shoreról csak annyit tudok, hogy egy valóságshow, de ha ilyen hatást vált ki, talán jobb is így. Én nem is annyira az iskolában (bár ott is), hanem főleg az utcán látom.
2012. febr. 1. 18:01
 10/22 A kérdező kommentje:
Már elöttem is írták; ha reggel nem is látja természetes fénynél, napközben észre kéne vennie.
2012. febr. 1. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!