Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 13 éves lánynak milyen...

Egy 13 éves lánynak milyen sminkelési módszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem akarok nagyobbnak tűnni,de szeretném már kicsit sminkelni magam. :)

2012. jan. 31. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

13 évesen már sminkelni? Hoppá, mennyit változott a világ :) Na jó nem papolok arról, hogyha korán kezdesz sminkelni, akkor megöregszik a bőröd, illetve arról, hogy kiszáradhat, ha zsírosabb/olajosabb alapozót kensz magadra akkor talán pattanásos lesz, meg h a szemhéjpúderektől begyulladhat a szemed, csak azért mondom, hogy nem árt ezzel tisztába lenni.

Szerintem a bőrszínednek megfelelő alapozó, szempillaspirál és ajakszínező tökéletes ilyen fiatal lánynak :) esetleg egy kis tussal feldobhatod, de azt otthon gyakorold, hogy kell megrajzolni, hogy ne suli előtt kelljen kapkodnod ha esetleg elrontod, stb. :) tehát, hogy egy kicsi rutinod legyen benne :) Írd be a google-ba h cicás szem, és kiad mindenféle videókat, meg képeket. Csak ne vidd túlzásba, mert sok előítélet van az emberekben ha meglátnak egy sötétbarnára alapozott, de amúgy fehérnyakú kislányt. :) Sok sikert!

2012. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
szemceruza és spirál. ha ragaszkodsz a szemhéjpúderhez is akkor a natúr színűeket javaslom
2012. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
szempillaspirál, szájfény, korrektor a pattanásokra ha vannak. szemceruza esetleg de csak vékonyan felülre..szóval nem kell túlzásokba esni, próbálkozni persze lehet, kell is, csak érted.
2012. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Inkább játssz még a Barbie babáddal, kicsim.
2012. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Én csak spirált használok, azt is csak azért, mert világosabb a szempillám, és a hajam barna és a szemem is, szóval idiótán fest hogyha nagy eltérés van köztük. Néha még alapozó is (kicsi) 12/L
2012. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat :)
2012. jan. 31. 17:08
 7/17 anonim válasza:
pici szempillaspirál, szájfény, pattanásokra korrektor, szerintem mást ne nagyon. alkalmakkor szemceruza, esetleg nagyon halvány szemhéjpúder :)
2012. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jan. 31. 18:02
 9/17 Dr Watson ***** válasza:
93%

Legfőképp azt mondanám hogy semmilyen, de egy kevéske már belefér végülis ilyen idősen.

Szempillaspirál, vagy szemceruza (szerintem a kettőt együtt ne, mert az már sok lesz), és ajakápoló, esetleg szájfény.

De alapozót ne használj, mert csúnya lesz a bőröd, inkább maradj a korrektornál ha pattanásos vagy. (az alapozó amúgy is csak kiemeli)

2012. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én azért javasoltam a szempillaspirált, mert nagyon szép hogyha jól meg van csinálva, és még a bőrnek sem árt, de jobb is lesz az összhatás:)
2012. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!