Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket ajánlanátok?...

Milyen sminket ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barna szemem van és barna hajam. A szemem kicsi szerintem :( Mit tehetnék, hogy nagyobbnak tűnjön? Fehér szemceruzát már vettem, de nem jött be. Régebben alul és a szemhéjamat húztam ki szemceruzával, illetve tussal (:

De most már szeretnék változtatni egy kicsit.

Olyan sminkre gondoltam, ami nem ilyen erős, de mégis kiemeli a szememet, a szemem szépségét és természetességét, hogy ne legyen túl "mű". Már ha értitek mire gondolok. :S

Válaszokat előre is köszönöm

16/L



2012. jan. 27. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

használj földszíneket, pl barna, bézs vagy arany. ezek jól állnak a barna szemhez.

szemnagyobbítás:

[link]

:)

2012. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. jan. 28. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:

1. tussal kihúzod a szemed felül, kicsit emelve a végét. az alsó szemhéjad vízvonalát fehér szemceruzával, felső vízvonalat feketével.

[link]

2. bézs/barack szemhéjpúder, felső vízvonal fekete, alsó fehér. szemzugba világos púder.

[link]

3. ugyanúgy barack/bézs. a csonthoz közel barnával árnyékolsz.

[link]

4.ha erősebb sminket akarsz: felül tus. alul tus de csak a szemed feléig. alul belülre világos.

[link] csak ilyen képet találtam.

sok sikert:)

2012. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

menj el ingyenes sminkelésre. A nagyobb bevásárló központokban vannak ilyenek, a lányok minden nöhöz oda mennek hogy ingyen sminket csinálnak. Utána megprobálnak rádtukmálni termékeket vagy smink tanfolyamot de nem kötelezö megvenni, benevezni rá. Ök tudnak tanácsot adni.

Vagy kérj tanácsot egy kozmetikustól.

2012. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!