Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen az essenc-nek a folyéko...

Milyen az essenc-nek a folyékony korrektora?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

15 éves vagyok..és mindenki szerint szép bőröm van, de azért zavarnak a mitesszerek. (nem akarok még alapozót használni) Jó az essence-nek a foly. korrektora??? Vagy tudtok valamit segíteni??!!



2012. jan. 28. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én használtam már az essence folyékony korrektorár, nekem nagyon bevált. Jól fed, könnyű vele dolgozni és árban is nagyon jó. Sajnos, amikor elfogyott nem volt a rossmanba, így a stiftes essence korrektort vettem, ez nem annyira jött be. Elég nehéz vele úgy dolozni, hogy tartós legyen és fedjen is, de mindegy, ha már megvettem elhasználom. :D


Szóval én csak ajánlani tudom az essence folyékony korrektorát.

16/L

2012. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok velük, mint az első válaszoló. :D

Van folyékony korrektorom és a stiftes is. Nekem a folyékony nem fed rendesen, azt a szem alatti karikra használom, azokat többnyire eltünteti. (Asszem rá is van írva, hogy inkább arra való.) A stiftnek viszont nagyon jó a fedése, a bőrhibákra mindig azt teszem, nagyon jól eltünteti.

2012. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miteszerek és pattanásokra nem jó a folyékony korrektor. Arra rúzs alakút vegyél, szintén van az essence-nek.

Azt a szem alatti karikákra használd, máshova nem elég erős a fedése.

2012. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válszokat, tanácsokat.

3. válaszoló!

Azért szeretnék folyékonyat venni, mert nekem van stiftes(bár nem essence-s..) és azt nem nagyon tom eldolgozni.

Vagy az essence-nek jól eldolgozható a stiftes korrektora???

2012. jan. 29. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak a tesztert próbálgattam a kezemen, nekem eldolgozhatónak tűnt.

Vagy lehet, hogy azért nem tudod eldolgozni, mert nem a színednek megfelelőt használod.

2012. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítségedet. (hasznos volt)

:) :) :)

2012. jan. 31. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!