Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagy műkörömmel élőket kérdeze...

Az agy kérdése:

Nagy műkörömmel élőket kérdezem: Hogyan törlitek ki a feneketeket "nagydolog" végzése után?

Figyelt kérdés
Hasonlóra gondolok: [link]
2012. jan. 16. 19:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy kötekedésnek hangzik, de amúgy az aprót pl fel tudjátok venni az asztalról? Vagy a dobozos kólát ki tudjátok nyitni? Csak azért kérdezem, mert szoktam látni nőket, akinek nem megy.
2012. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Dobozos kólát nem iszok, aprót világ életemben úgy fogtam meg, hogy lehúztam az asztalról, akkor is ha tövig volt vágva a körmöm. 6. válaszoló
2012. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Aprót? Meg van a trükkje :) De én is általában úgy szoktam, hogy odahúzom az asztal széléhez, de ha pl. leesik a földre, akkor is fel tudom venni.

Kóla helyett dobozos energia italt simán fel tudok bontani, nem okoz gondot.

Ismét 5-ös

2012. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Mivel jól van megépítve a körmöm, stabil, és nem kell attól félnem, hogy letörik. így simán ihatok/felbonthatok dobozos üdítőt, az aprót is fel tudom venni, fel tudom húzni a zipzárt a nadrágomon, és be tudom gombolni a blúzom, ja, gépeléssel sincsenek gondjaim. A hosszú köröm nem tesz életképtelenné, csak akkor, ha nélküle is az az ember. Tapasztalatból mondom, hogy aki rövid körömmel se csinál semmit, az híreszteli, hogy hosszúval nem lehet. Műkörmös a szakmám, tudnék mesélni...

2012. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem töröljük!
2021. dec. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!