Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagy műkörömmel élőket kérdeze...

Az agy kérdése:

Nagy műkörömmel élőket kérdezem: Hogyan törlitek ki a feneketeket "nagydolog" végzése után?

Figyelt kérdés
Hasonlóra gondolok: [link]
2012. jan. 16. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
nem hiszem hogy körömmel kell segget törölni.
2012. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Én sem hinném, hogy a körmére tekerné a papírt. Ott vannak az ujjai.
2012. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Jobb helyeken szoktak papírt használni. Vagy tengeri kagylókat.. hármat. A linkelt köröm nem is hosszú, csak közepes kategória.
2012. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Én is az ódivatúak táborát erősítem, PAPÍRT használok, és nem a körmeimmel kaparom a sz.rt a s.ggemről, mint TE. Közel 4 centis körmökkel is ugyanúgy lehet csinálni mindent, mint nélküle, csak hozzá kell szokni.
2012. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Én papírral szoktam, és lehet, hogy fura, de nekem mindig szokott sikerülni.
2012. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Igaz nem ennyire hosszúak a körmeim, de volt már kocka, hegyes, edge, mikor mi. Ugyanúgy tudok vele főzni, mosni, takarítani, tampont felrakni, segget törölni. Attól, hogy hosszú körme van valakinek, nem áll meg a világ, és nem kell üvegbúrát hordani a kezei körül, hogy védje azokat. Aki meg nem tud velük bánni, annak nem is való.
2012. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Nesi81 ***** válasza:
84%
Háát papírral szoktam, nem körömmel.
2012. jan. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 6. válaszolónak az egyetlen értelmes választ. A többiektől kérdezném, hogy ha azt kérdeztem volna, hogy melyik kezükkel fésülködnek, akkor azt válaszolják, hogy fésűt használnak, és nem a kezükkel csinálják? Ne legyenek már ennyire korlátoltak!!

Hogy a csinibabáknak is érthető legyen, kicsit fokoznám:

Hallottam már olyant, hogy valaki a hüvelykujját használja (papírral természetesen). Tehát kinek mi a módszere?

2012. jan. 17. 09:50
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
ez nálad valami fétis féle, hogy ilyenekre vagy kíváncsi? Szánalmas, akármi is legyen az oka.
2012. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 6-ossal, bármekkora körömmel lehet élni, csupán megszokás kérdése. Én is tudok sütni-főzni, tésztát gyúrni, fát vágni, mosogatni, wc-zni, stb., pedig valamivel hosszabb körmöm van, mint amit a kérdező belinkelt. Nem csinál meg helyettem senki semmit, nem szorulok rá (de ha gondolod megmutatom)

5-ös voltam

2012. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!