Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 19 éves vagyok, de még sosem...

19 éves vagyok, de még sosem sminkeltem. Hogy kezdjek neki, mire lehet szükségem?

Figyelt kérdés

Szeretném sminkelni magam, de csak szolidan, kicsit feldobni az ábrázatomat. : P

Csak fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá, mik kellenek stb...

Segítsetek kérlek!


2012. jan. 1. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

alapozó, szempillaspirál elég egy szolid sminkhez, ahogy én szoktam.:)

először az alapozót vidd fel, én a folyékonyat ajánlom, azt kézzel is fel lehet, könnyebb. a bőrszínedhez megfelelőt kell keresni. :D

2012. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon kezdő vagy, akkor nem feltétlenül jó választás az alapozó...inkább próbálj ki egy színezett hidratálókrémet. Egységesíti a bőröd színét, de nem nagyon lehet elrontani a felvitelt(pl garnier bb krém)

A szempillaspirál jó ötlet, esetleg valami visszafogott rúzs, vagy szájfény. Én nagyon szeretm pl az essence All about cupcake nevű rúzsát, olyan, mint egy színesebb szájfény, és még ápolja is az ajkakat.

[link]

Ez a cikk talán segíthet:)

2012. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! Akkor ezek szerint nagyon hüylén nézne ki ha csak a szemhéjamra vinnék fel egy kis festéket? :D

(vettem egy tök jót, annyira jó színek vannak benne XP) Lehet hogy valami tanfolyamra kellene mennem.. OO

2012. jan. 1. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

írd be a googléba, vagy a youtubra, hogy dorka sminkel. nagyon jókat tudsz tőle tanulni, és nagyon jól magyaráz.

először is vegyél egy szempillaspirált, egy sminklemosót, szemceruzát, és egy alapozót. a legjobb, ha folyékonyat veszel, és a kezeddel, vagy egy hozzá vett szivaccsal eldolgozod. nem kell sok belőle, tényleg csak 2 csepp. :)

2012. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! :)

(bár az alapozótól félek, az nem látszik nagyon, nem óüt el a bőröd többi színétől meg nem feltűnő nagyon?

2012. jan. 1. 23:09
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem szerezz be egy jó színű palettát ( ami már ugye van is) és egy tust mindenféleképpen! meg egy olyan bb krémet amit írtak (azt én is ki fogom próbálni) neten vagy újságokban keres spár sminkelős cikket, videót, blogot. azokról elég sok mindent meg lehet tudni, keress rá hogy mi áll neked jól utánna pedig kisérletezz ;)
2012. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha hibátlan a bőrod, akkkor nem kell alapozó. Meg azt hétköznapra szerintem felesleges.

Gondolom, nem akarsz versenyekre indulni a sminkjeiddel :D

Kell egy púder, egy korrektor, egy spirál, fekete szemceruza, barna, fekete, fehér, világosbarna szemhéjpúder., esetleg egy szájfény.

Kezdésnek ennyi elég. Utána vehetsz tust is, ha gondolod.

2012. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dukai regina válasza:
Alapozó nem kell ha szép az arcod én sem használok alapozót sima szemceruza spirál és néha egy kis szemhéjfesték buliba kicsit erősebben néha szájfényt is teszek fel
2012. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

(Hát sajnos nem valami szép az arcom, de nem tudom, mit csináljak vele)

2012. jan. 2. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!