Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm készítéshez otthon...

Műköröm készítéshez otthon család barátok számára, milyen cuccok kellenek? Tipes körmöt építeni lenövésnél?

Figyelt kérdés

tipes körömhöz is kell zselé? azaz a befejező réteg az?

Még kezdő vagyok ebben de magamnak a sajátomat megszoktam csinálni hobbi szinten,de az nem tartós és betörik...

tip? zselé ilyen célra melyiket? ami gazdaságosabb?

köszi a segítséget!



2011. dec. 30. 12:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

Arról nem is beszélve, hogy nem fogod felismerni, melyek a körömépítés kizáró és nehezítő tényezői - mert ugye ilyenek is vannak. Nem fogsz tudni megfelelően kezelni egy felmerülő problémát: legyen az akár levegősödés, törés, vagy akár az, hogy egészben leesik az anyag a körömről (mint ahogy írtad is). Ezeket mind meg kell tanulni kezelni és kivédeni. Ne gondold, hogy ez annyira könnyű. Rengeteg múlik a megfelelő előkészítésen, ami nem a természetes köröm szétreszelését jelenti, amit szintén látni kell, hogyan, mennyire szabad.

2012. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem miért gondolják hogy kétszer látják a youtube-n és máris egy komplett körmöt fel tudnak rakni... ez egy szakma, nem is könnyű!
2012. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#10-es vagyok :)

A tanfolyamot már én is elszeretném kezdeni, csak nincs most pénzem rá sajnos, és ha így halad az ország, nem biztos hogy a későbbiekben kitudom perkálni

2012. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!