Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Este nagyon belekaptam véletlen a 6 napos köldök piercingembe ami nincs begyulladva. Hál'isten nem szakadt ki és nem piros de hihetetlenül fáj azóta. Ez nagy baj? vagy majd elmúlik?

És ha már kérdést írok ki akkor még azt is meg szeretném kérdezni hogy szabad-e alkohollal kezelni? A neten azt olvastam hogy nem, de anya azt mondja hogy igen, mert neki is van és pár nap alatt begyógyult neki gyulladás nélkül alkohollal.


2011. dec. 28. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább használj Betadine-t, 2nap alatt meggyógyítja. Esetleg még a Neogranormon és a Bepanthen is jó lehet, de talán a Betadine-nal könnyebben kezeled /jobban oda tudod cseppenteni, ahova kell/
2012. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!