Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes ilyenkor köldök pc. T...

Érdemes ilyenkor köldök pc. T csináltatni?

Figyelt kérdés
Akinek van, nem bánta meg?:) 17 éves vagyok de eléggé vacilálok.. félek hogy nem gyógyul be és hasonlók :S erre mennyi az esély? mennyi idő kell,hogy begyógyuljon? ha most csináltatom nyárra már jó lesz? Nektek meddig tartott ?:)
2011. febr. 11. 21:45
 1/7 anonim válasza:

Én lassan 3 éve csináltattam októberbe.Sajnos sokáig nem élveztem mert terhes lettemés ki kellett venem pedig már majdnem begyógyult.

Betadint vegyél meg alkoholt azza kel kenegetni fülpiszkálóval egy nap többsör ha lehet.

Jobb ilyenkor mert nyárra szép lesz.A hátránya hogy sok ruha van rajtad így nem szellőzik anniyra meg beleragadhat a ruhába.Vegyél fel bő cuccokat vagy ragszd le lazán.Sok sikert.Jah és nem bántam volna meg ha nem így alakul a helyzetem mert mindig is akartam.De mivel nevolt ideje begyógyulni és nőtt a hasam így nagyon csúnya hegem van.

2011. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én szeptember előtt szúrattam és egyáltalán nem fájt annyira mint amennyire számítottam, csak egy csjpést éreztem :D


az enyém még mindig nincs teljesen begyógyulva, de megértem mert beletettem egy ékszert még hónapja kb amiről azthittem h orvosi, pedig bizsu volt és nagyon durva lett, véres genny folyt belőle fájt stb...

de azóta jólvan és nyárra biztos begyógyul :D


amúgy személytől függ h mennyire gyorsan gyógyul. mondjuk te ne csinálj akkora ökörséget mint én :P

16/L

2011. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én december 13-án csináltattam :) 15 éves vagyok

osztálytársam ott álltmellettem és fogta a kezem :D neki is van..és nagyon fájt mindkettőnknek...de egyáltalán nem bántuk meg mert gyönyörű, és imádom :) ha kivenném, mégegyszer már nem biztos hogy vállalkoznék arra a fájdalomra...de igy hogy megvan..és nagyon örülök hogy megcsináltattam :) ja és mellesleg mindenkinek nagyon tetszik..fiúknak is :)

ha rendesen kenegeted alkohollal, akkor hamar rendbe jön :)

nekünk azt mondták, hogy 3 hétig maradjon benn amit belerktak, aztán kicserélhetjük

oszt.társam 6 nap után kicserélte :D és nem lett neki semmi baja...nem is vérzett neki, be se volt gyulladva, semmi

nekem gennyezett, piros is volt (de nem fájt)...meg az elején 2-3 napiig vérzet...de nem fát meg semmi :) csak 1. nap fájt..:)


annyi volt, hogy lefeküdtem, a tetkós egy fogóvalo erősen megfogta a hasam...énmár akkor visítottam, és annyit mondott hogy "nyugi, ennél jobban már nem fog fájni"..de télleg nagyon erősen szorította a fogóval..és valóban nem fáj sokkal jobban a szúrás :D

nyugodtan csináltasd meg..megéri..!:)

csak legyen valaki melletted, aki fogja a kezed ha szükség lesz rá ;D

2011. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fájt? o.o

Nővéremnek érzéstelenítették...

2011. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat :) valószínű akkor megcsináltatom jövőhéten. Remélem nyárig rendbe jön :P
2011. febr. 12. 12:54
 6/7 anonim válasza:
első vagyok.Nem fáj!!!Csak kis nyomást érzel.Mondjuk egy 15 éves LÁNYNAK még biztos fáj....
2011. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem fáj!


készülj fel a legrosszabra és jólesz ;)

2011. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!