Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Help me please először van...

Help me please először van műszempillám?

Figyelt kérdés
Ilyet vettem a Rossmanban: [link] Hétvégi eseményre szeretném használni, de szinte semmit nem tudok a műszempilláról. Próbáltam kiszedni a helyéről, oda volt ragasztva, ezek szerint használat előtt kell közvetlen leszedni? Mit érdemes tudni a műszempilláról, tudtok adni jó tanácsokat, hogy ne szúrjam el?
2011. dec. 14. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is kell egy jó szempillaragasztó, általában amit adnak hozzá az nem sokat ér.aztán nem árt méretre igazítani.én a helyedben az esemény előtt egyszer feltenném pár órára próbaképp, akkor másodszorra már biztos nem lesz gond.
2011. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És az normális, hogy viszonylag nehezen tudom kihúzni a helyéről, mert oda van ragasztva?
2011. dec. 14. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az csak gyengén van odatapasztva, hogy ne lötyögjön a csomagolásban, de könnyen le lehet szedni :) És (remélem tudod és a szempillával együtt vettél is) műszempillaragasztóval tudod felragasztani majd. :)

A kis tubusból vagy egyenesen a műszempillára (ezt annyira nem ajánlom, mert megszaladhat) nyomod a ragasztót, vagy pedig mondjuk egy szemöldökcsipesz, vagy bármi alkalmas pici tárgy végére teszel keveset, és azt egyengeted el a csipesz segítségével a szempillán.

Felragasztás előtt mérd oda a szemedhez, mert lehet, hogy nagy, akkor a külső (!) végéből kell óvatosan egy picit levágni, hogy jó legyen. Ragasztásnál igyekezz minél közelebb tenni a valódi pilláidhoz, hogy ne kapj eredményül "dupla sort" :) Amíg szárad a ragasztó, próbálj meg "szem-ügyileg" mozdulatlan maradni, ne pislogj, ne nézelődj! :D


Ja igen: valószínűleg eleinte irtó kényelmetlen lesz :) De hamar megszokod.

2011. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


az nincs a videóban, de mielőtt ragasztózod próbáld oda a szemedre, mert lehet, hogy túl hosszú lesz - ha igen, akkor vágj le belőle, amennyi kell

2011. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó nagyon köszi :D Így már világos. Akkor akár most is leszedhetem a szempillát a helyéről és nézegethetem, hogyan illeszkedik?
2011. dec. 14. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!