Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most megyek először életemben...

Most megyek először életemben pedikűröshöz, de tök gáz a lábam, ciki?

Figyelt kérdés
Olyan csúnyák a lábujjaim és van 2 köröm, ami rá van nőve a bőrre, tök deformált, csúnya, magamnak sose tudtam megcsinálni, pedig fiatal vagyok, nem kéne ilyennek lennie, nem lesz ciki amikor ránéz a pedikűrös a lábamra??? :O
2011. júl. 7. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesz. Annyi mindent látott már, hogy ezt simán végigcsinálja!!!!:)
2011. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont azért mész, hogy szebb legyen, nem?:) De nyugi, látott már rosszabbat is:D (+ a deformálásról nem is igazán tehetsz)


Ja és hogyha nem tudsz ezután rendszeresen járni, akkor jól figyeld meg, hogy mit csinál, vagy kérj tanácsot, általában szívesen segítenek:)

2011. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a pedilap.hu-n...amik ott vannak, sztem sokkal durvábbak, mint a Te lábad:) Nyugi, nem fog lenézni, vay hasonló, mert az ilyen lábakból él:)
2011. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!