Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tegyem tartósabbá a...

Hogyan tegyem tartósabbá a szemhéjpúderem?

Figyelt kérdés

Használok szemhéjalapozót (Essence), tart is, de mire hazaérek összeáll egy redőbe. A reggeli készülődés és hazaérés között kb 9 - 10 óra telik el, nem tudom, hogy más szemhéjalapozók meddig bírják.

Napközben is nézem, de akkor rendben van a sminkem, csak a szemcerka nem, de azt korrigálom.


2011. dec. 12. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát azért is gyűlik össze,mert olyan formájú a szemhéjad.Gondolom pont egy csíkban van benne ránc(nekem legalábbis).Elég ha izzadsz,vagy füstös helyen vagy,vagy párás az idő,akkor szerintem nem lehet ellene tenni semmit :/


Én hidratálom az arcom sminkelés előtt,aztán teszek az egész szemhéjamra sima alapozót,korrektort és csak utána festem ki szemhéjporral.Elég tartós.De csodát nem kell várni.Amúgy minél kevesebb szemhéjpúdert teszel magadra,anál kevésbé fog elmozdulni szerintem.Szóval használj kevesebb port...

2011. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
alapozd le a szemhéjad, lehetőleg ne túl olajos, hanem inkább mattítós alapozóval, így kizárt, hogy összegyűljön a festék. használhatod bátran, nekem is ilyen redős, ráncos a szemem, de ez megoldást jelentett. Az Alverde szemhéjalapozója szuper még, az olcsóbb kateóriákból próbáltak szerintem semmit nem érnek..
2011. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
például vazelin
2011. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Maybelline Affinitone alapozót használok a szemhéjamra, az elég könnyű állagú, jól elkenem, aztán teszek rá egy akármilyen púdert. Ha erre szemhéjfestéket teszek (mármint a por állagú cuccra gondolok, nem a folyékonyra), akkor az garantáltan tartós lesz, nem áll össze a redőbe! Reggel megcsinálom és még este is szép.
2011. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nesi81 ***** válasza:
Én Artdeco szemhéj alapozót használok. Nekem bevált.
2011. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!