Szemfestés segítség?

Figyelt kérdés
Úgy festem ki a szemem, hogy lealapozom, utánaegy fehéres csontscsínnel az egész szemhéjat kifestem, majd a mélyítővonal felett egy bőrszínnel, ez már sötétebb, ezekkel adok alapot, majd fogok egy csillogósabb mélybarna színt, ráfestem a mélyítővonalig, picit satírozom és ennyi. Mégis minden alkallommal totál ugyanaz az egysíkú barna szemfestés lesz, nem látszik, hogy hogy vittem fel a színeket, ennyi erővel egy középbarnát fogok és ráfestem az egészre a szemöldöcskontig...Ezerszer róbálkoztam már sokkal több sötéttel, olyna sminket szeretnék, mint a beauty blogokban, mélyítővonalig sötét, aztán fent már nem. MIT RONTOK EL?????Essence termékeket meg alverdét használok
2011. dec. 8. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt rontod el, hogy ugyanazt a sminket teszed fel sötétebb színnel is mint barnával és úgy furcsán hat.
2011. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem...mi az, hogy ugyanaz? A bőrbarna nem megy a szemöldökömig, a sötétbarna pedig csak a mélyítővonalig megy, mégis össze mosódik az egész, egy egységes barna szynt kapok mindenhol, nincse nek ezek a finom árnyalások, mint a mestersminkeknél, egyszerűen a sötétebb szín nem úgy marad meg, nem lehet jól felvinni. Most ujjal próbáltam, jó vastagon, akkor szép lett, mégis 1 perc múlva befogta a felső részeit a szememnek. Mi a fenét csináljak, nagyon el vagyok keseredve, nem tudom, milyen terméket kellene még vennem, hogy olyan sminket kapjak, mint a blogokban vannak...
2011. dec. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!