Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igényetelen, ha valaki nem...

Igényetelen, ha valaki nem sminkel? Szemfestés öregít?

Figyelt kérdés

Régebben mindig kihúztam a szemem és szemhéjfestéket is felkentem magamra + korrektor

Mostanába már csak szempillaspirált használok. Egyrészből, mert félek, hogy ráncosít az a sok szemkihúzás, nem érzem szükségét a festésnek. Másrészből pedig sokszor nehezen tudtam lemosni a fekete cerkát. Osztálytársnőim azt mondják jobban állt, amikor kihúztam a szemem. 18/L


2010. ápr. 3. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen öregít. miért lenne igénytelen? Szerintem ez elég "egyéni". mivel, hogy már mindenki sminkeli magát..
2010. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem igénytelen.

és alap mennyiségben nem is ráncosít.

de a szemceruzát azt a szemhéjadra kened, arra a belső kis peremre, ott amúgy se leszel ráncos :D

2010. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igénytelen az, aki nem sminkeli magát. Én se sminkelem magam, mert csak fáj tőle a szemem, nem érzem magam jól olyankor, és szebbnek érzem magam smink nélkül. Max hogyha karikás egy kicsit a szemem, akkor némi alapozót felviszek, és ennyi. Meg néha talán szempillaspirált is használok..

És természetes, hogy jobban megszoktak úgy az ismerőseid, hogy ki vagy festve, meg persze, azért dob az emberen, de ha te nélküle érzed jól magad, akkor ne viselj sminket. Szerintem a természetesség szebb - főleg manapság, mivel még ritkaság számba is megy az olyan lány, akinek nem volt festve a haja, nem sminkeli magát rendszeresen, nincs műkörme, stb stb..

2010. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem vagy igénytelen akkor sem ha nem sminkeled magad és ha jól érzed magad így is akkor nincs baj. az a fontos, hogy te jól érezd magad és legyél mindig ápolt
2010. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az az igénytele aki nem sminkeli magát hanem az aki nem ápolja az arcbőrét.mert sokan nem tesszük pedig 16 éves kortól kötelező lenne.tisztítani,tonizálni és hidratálni.
2010. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem igénytelen, de megfelelő szemfesték lemosóval rendesen le lehet szedni a szemceruzát. De bőven elég, ha alkalmakra sminkeled magad, hétköznap erre semmi szükség.

Öregíteni legfeljebb a rossz smink öregít, 16 éves korom óta festem magam, kb 20 éves koromig eléggé erősen festettem a szemem (punkosan), még most is sokszor kifestem. Most 25 vagyok és kb 20-nak szoktak nézni...

2010. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
öregítés alatt a ráncosodást értem .... nagyon félek attól, hogy ez még jobban elősegíti azt, hogy ráncos legyen a szememkörnyéke
2010. ápr. 5. 19:40
 8/10 anonim válasza:
Hát, akkor ne fesd magad annyira sokszor bár én lány vagyok és szerintem is sokkal jobb ha nincs 1 kiló vakolat senkin.
2010. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a szemkörnyék nem ettől ráncosodik. Ha valaki hajlamos rá, akkor ha nem sminkeli magát, akkor is ráncosodni fog, ha pedig nem, akkor meg ha erősen sminkeli, akkor sem fog.

Azt, hogy mennyire fogsz ráncosodni, inkább úgy tudhatod meg, hogy megnézel néhány fotót a nagymamáidról, anyukádról, hogy mondjuk hogy néztek ki 30-40 évesen. Ha már akkor ráncosodtak, akkor te sem kerülheted el...

2010. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tiszta a bőröd, ápolt vagy? Igen? Akkor nem igénytelen. Alig vagyok idősebb nálad, a főiskolán és a munkahelyemen sminkben éreztem jól magam. Most, hogy babával vagyok itthon nem sminkelek, mert nem sok időm van rá. Viszont rendben tartom magam. Így is szép vagyok. Ha megyünk valahová, persze szakítok egy kis időt sminkre. Egészen máshogy nézek ki. Amiből nem következik, hogy nélküle igénytelen vagyok, csak annyi, hogy ad egy pici pluszt a "vakolat".
2010. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!