Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Eddig csak zselével dolgoztam,...

Eddig csak zselével dolgoztam, szeretném megpróbálni a porcelán műkörömépítést, mit kell beszereznem? Van videó róla?

Figyelt kérdés

sajnos angolul nem tudok,, jó lenne ha lenne magyarul valami


mennyit kell kb. belefektetni, mit kell venni?


a zselét egy műkörmöstől tanultam az szépen megy, de szeretném megtanulni a porcit is. az egyetemen egy szaktársamtól tanultam aki műkörmösként is dolgozott, de sajna vége a sulinak és nem járok arrafelé


2011. dec. 3. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el okj-s iskolába. Aztán pedig továbbképzésre. Videóról sosem fogod úgy megtanulni, hogy tartós legyen.
2011. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi az értékes választ.


amúgy sajnos egyetem (másik szak, mielőtt belém kötsz) és munka mellett se időm se pénzem nincs rá.


aki a kérdésre válaszol, annak köszönöm

2011. dec. 3. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a különböző körmös oldalakon az induló porcis készletet.Induló zselés készletek vannak,akkor biztos vannak porcisok is!:)


nails,mukorom.hu ilyesmi oldalakon:)

Vagy írj körmös fórumba!!!(hoxa,nails stb)

2011. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nélszre felesleges írni, senki nem fog válaszolni. Utálják a hobbisokat, teljes joggal. :)
2011. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Porcelánozni videóról az életbe nem lehet megtanulni, szerintem még sima képzésen is nehéz elsajátítani :) Tudom nem a kérdésre válaszoltam, de hidd el ezt otthon, magadtól nem tudod megtanulni, megköt a porci mielőtt kigondolnád mit is akarsz vele :)
2011. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, a porcelán sokkal nehezebb, mint a zselé, videóról nem lehet megtanulni. Élőben is nehéz, mert a mozdulatokat nehéz megtanulni, nehéz a megfelelő por-folyadék elegyet eltalálni. Nagyon kell figyelni, hogy ne folyjon el az anyag, mert akkor ugye levegős lesz. Szóval ha nem tudsz elmenni képzésre, akkor inkább ne kísérletezz vele.
2011. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az elöttem szólókkal, de akkor a kérdésedre válaszolva:


A Crystal Nails-nek van porci próba készlete 2630.--ért(nagyon jók), de ehhez még kell ecset is!

Ha kezdő vagy akkor 2 ecsetet kell megvenned, egy kicsit és egy nagyot!Egyébként ebbe a próba készletbe egy körömágyhosszabításhoz szükséges, egy franci véghez szükséges, és egy C ív-hez szükséges valamint liquid van.

A porcik: 3,5*3g-osak.

A liquid:20 ml + a sablon minta.

Az ecsetek:6-os porcelán ecset és egy amit te gondolsz a körömágyhosszabbításnak és a francia véghez!


Remélem tudtam segíteni!:)

2011. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!