Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van fent egyre több...

Miért van fent egyre több sminkelős video a youtubeon, ahol tinédzser korú fiúk sminkelnek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
mert a sminkelős srácok jönnek be a mai tinédzser lányoknak
2011. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2011. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert a szüleik nem törődnek velük, állandóan a moslék zenecsatornákon butítják magukat és azt hiszik, ez a menő.
2011. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Az én fiam is sminkel.
2011. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
És neked ez miért fáj?? Szard már le! Neked nem tetszik, nyilván nem fogsz ilyen fiúkkal összejönni. És miért ne lennének normálisak a szülei?? Szerinted melyik kamasz hallgat a szüleire kinézet terén?? Egyik sem. Egyébként meg, hogy miért sminkelnek?? Hát divatból. Ez a XXI. század. Mindenki úgy néz ki ahogy akar.
2011. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az utolsó két hozzászólóval :) mindenki azt csinál amit akar. és úgy néz ki hogy tetszen magának.
2011. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

lehet hogy kegyetlennek fogtok hivni,meg szivtelennek.

majd az én fiam.. csak egy fülbevalót próbáljon meg a fülébe szuratni.. fülét letépném!!!! én focizni vinném,kosarazni vagy bármi sportra. és fius ruhákat vásárolnék neki. majd eldönti hogy mi lesz belőle ha elmulik 18. addig az én dolgom hogy normális embert faragjak belőle.. és nem hagyhatom,hogy buuzi legyen. én nemtudnám végignézni!!!

2011. aug. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Toncsi63 ***** válasza:
51%
A médiákban szereplő "celebek", divat és ruhatervezők vagy nők női testben, vagy nők férfi testben.
2011. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
9%
Mert buz!k..
2011. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1! Mert létezik a net és erre lehetőséget ad amit sokan kihasználnak.

2! Gyerekes szórakozás, játék, én is voltam gyerek és azzal szórakoztunk a barátommal hogy az anyukája ruháit felvettük, utána meg szaladgáltunk benne, majd a csórt cigijéből elloptunk egyet egyet és elszívtuk.

3! Ez nem vall semmi eltérésre a többi társától, mindenkit bele lehet vinni a marhulásba, abból nincs semmi de egy jó régi élménnyé válhat és azért így már 35-évesen jó vissza vissza gondolni az ilyenekre is.

4! Fülbevaló!? ez szinte már minimum egy kis srácnál ami itt a mi falunkban is elfogadott, a kutyát se érdekli mert nem azt nézik hanem azt hogy milyen helyes meg okos az a kisfiú kislány, legyünk már megértők egy csöppet ne csak a rosszat lássuk mindenben.

5! Ha teszem fel rá erőltetjük arra a gyerekre a mi akaratunkat az nem biztos hogy úgy is fog maradni, mivel felnőttként mindenkinek saját egyéni joga, akarata, élete lesz amit nem fognak hagyni csak úgy befolyásolni, ezt tudomásul kéne venni, még az is lehet hogy nemet fog váltani, igen lehet! mivel ez betegség a mai orvos tudomány szerint amit kényszerrel nem lehet ki ölni senkiből az ott úgy is benne marad és csak megnyomorítja az életét, nem tud teljes emberré válni, azzá ami ő valójába is.

Ennyi lenne.

2011. aug. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!