Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért sminkelnek az amcsi...

Miért sminkelnek az amcsi csajok ennyire?

Figyelt kérdés

a youtube-on a kedvenc video kategoriám a "room tour" ami abból áll hogy az amerikai lányok bemutatják a szobájukat. sajnos MO-n ez nem igazán elterjedt,még csak 2-3 ilyen magyar videot láttam,az amerikai lányok körében viszont ez nagyon elterjedt és menönek számit. tök érdekes végignézni hogy mekkora különbségek vannak európai ház és amerikai ház között.. a videokon tizenéves lányok vannak,leginkább olyan 14-15 körül.

megfigyeléseim a következőek:

- az amerikai lányoknak óriási szobájuk van,külön gardrob szobával ami akkora mint a fürdöszobánk,és álltalába saját

fürdőszobájuk van.

- szinte mindegyik lánynak a videókon már a videó készitése közben is volt barátja,akinek a fényképeivel tele van a szoba.

- mindegyiknek rengeteg ékszere van

- gyűjtik a Juice Coutore (ha jol irom) termékeket.

- majdnem mindegyiknek van egy kis öleb kutyája. amolyan bőregér féle.

- a legtöbb kiscsajnak padlószönyege van

- RENGETEG sminkjei vannak. meg rengeteg testápolási cuccaik és nagy menyiségű hajápolo termékek.

de télleg a sminkeknél én mindig az elájulással küszködök.

rengeteg szemhéjpuder paletta, 1000000000 drabaosak:D

80 árnyalatu szemhéjtus,meg szemceruza,meg szempillaspirál. nyolcan tonna alapozo és puder.

eszméletlen:| miért? a szüleik miért engedik nekik hogy sminkeljék magukat? és miért vesznek nekik enyi sminket? vagy miért adnak nekik rá enyi zsebpénzt.

ha én megtudnám hogy a gyerekem sminkre költi a zsebbénzét nem adnék neki többet. és ha sminkelné magát ilyen fiatalon megverném! (14 éves vagyok és már most ez a véleményem)

itt van pár videó:

http://www.youtube.com/watch?v=paoZtKsgtKM


http://www.youtube.com/watch?v=oXUrMKywfl0&feature=fvwrel


http://www.youtube.com/watch?v=MxGDwOs5PNw&feature=related

utolso iszonyatosan fiatal...

-


2011. júl. 26. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

NYugi, magyar csajok közt is van ilyen.

meg nem minden amcsi tininek ilyen a szobája, ott se ez az átlagos életszínvonal. Ezek a gazdag pitsák, az ittenieket legalább annyira megnevelik, hogy a lakást ne tegyék fel netre, mert annál könnyebb célpont a betörőknek, meg adatvédelem, stb.

De ismerek olyat, akinek ilyen szobája van, és kb havi fél millát költ magára. És magyar.

2011. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
az utolsó videó nagyon durva...:O a kis csaj szerintem nagyon sok youtube-os videót nézett, mert pont úgy beszél, mint a nagyobb lányok :)) 10 éves lehet, és MAC-es dolgait mutogatja..amúgy szerintem ezeknek a szülei olyanok,mint abban a műsorban,ahol 5-6 éveseket sminkelnek ki, öltöztetnek be + műfogsor, műhaj és küldik a gyereket szépségversenyre
2011. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
még valami..az első videóban a csaj azt mondja,hogy nincsen valami sok MAC-es dolga, erre kihúz egy fiókot telis tele olyan termékkel :( nem kicsit van elkényeztetve szerintem
2011. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

te jó ég mikor megnéztem az első videót a számat tátottam!! :O :O

mint valami üzlet annyi sminkszere van. de amúgy szerintem ez már túlzás és ahhoz képest elég csúnyán volt ki sminkelve szerintem és nagyon sok volt az a szemhéjfesték rajta :/

bár a második sem kutya az is mint egy bolt olyan.

az a kislány meg.....ohhhhhh hát minek annak a kezébe még smink ecset ennyi idős korban még csak egy képet sem tudnak szépen kiszínezni nemhogy még magukat sminkeljék!!! és ez tényleg a szülő hibája így neveli a gyerekét!! egy gyerek maradjon gyerek ráér sminkelni magát 16 évesen én is akkor kezdtem habár nekem nincs ennyi cuccom de nem is kéne, fölösleges.

2011. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nekem apukám nem is engedi hoy sminkeljem magam,de önszéntamból se sminkelek. maximum ha megyek valahová akkor néha egykis szemceka meg szempillaspirál,de nálam ez a puccparti smink:DDD és szerintem egyenesen undoritó hogy enyire sminkelik magukat.. én amugy szeretek sminkelni. másokat. meg néha magamnak kifestem a szemhéjamat. mert szerintem tök ügyes vagyok. de nem birom elviselni magamon,ezért megcsinálom,lefotozom és le is mosom gyorsan :D barátnőimet szoktam kifesteni..
2011. júl. 26. 13:05
 6/16 anonim válasza:
100%
Szia! Egyet meg tudok valaszolni. Azert van nekik annyi mert ott nagyobb a fizetes, viszont a sminkek/haj-testapolok ara ugyanannyi mint nalunk. Sot az ilyen Loreal, Maxfactor meg hasonlok meg 30% olcsobbak is mint Europaban. A Mac meg hasonlo minosegesebb termekeknek is ugyanaz az aruk kb mint nalunk...csakhat nekik az nem olyan nagy penz nekunk meg onnan felszerelni kisebb vagyon. Emlekszem kineztem itt egy nagyon jo Maxfactor szempillaspiralt de sajnaltam ra a penzt aztan ott megvettem 20%-al olcsobban es meg tust is adtak hozza ajandekba. Ez van...:(
2011. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
azért sminkelik magukat mert rondák,nem tudják mire költeni a pénzüket. ez van.
2011. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában mindig is nagy feneket kerítettek a fiatalnak maradásnak, a sminknek és a külsőnek.

Ráadásul azért.. nézzük csak meg a történelmet. Nagyhatalom=Amerika. Majdnem minden esetben.

Európa Amerikához képest ha nagyon nem is, de el van maradva. Ott más a fizu, másak a házak, más minden.

A csajokra visszatérve pedig.. az összes el van kényeztetve. Ha ennyi kencém lenne, akkor azt sem tudnám, hogy melyiket használjam..

2011. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

na épp ezaz!!! merem állitani hogy ezeknek több mint a felét nem hogy nem használják.. de KI SEM BONTOTTÁK.

minden bontatlanul,zsir ujonnan van.. minden paletta használatlan. teljesen mintha a botban lennénk.

de akor miért nem sprolnak valami értelmesebbre? ilyen fiatalon tudnék én másra is költeni,a sok méregdrága mac meg lancome cuccokon kivül..

2011. aug. 5. 02:22
 10/16 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem méreg drága nekik. Attól, hogy nekünk szinte elérhetetlennek tűnik a Mac, náluk az a legalapabb sminktermék. Mintha mi essence-t vennénk vagy miss sportyt a dm-ben.
2011. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!