Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért sminkelnek az amcsi...

Miért sminkelnek az amcsi csajok ennyire?

Figyelt kérdés

a youtube-on a kedvenc video kategoriám a "room tour" ami abból áll hogy az amerikai lányok bemutatják a szobájukat. sajnos MO-n ez nem igazán elterjedt,még csak 2-3 ilyen magyar videot láttam,az amerikai lányok körében viszont ez nagyon elterjedt és menönek számit. tök érdekes végignézni hogy mekkora különbségek vannak európai ház és amerikai ház között.. a videokon tizenéves lányok vannak,leginkább olyan 14-15 körül.

megfigyeléseim a következőek:

- az amerikai lányoknak óriási szobájuk van,külön gardrob szobával ami akkora mint a fürdöszobánk,és álltalába saját

fürdőszobájuk van.

- szinte mindegyik lánynak a videókon már a videó készitése közben is volt barátja,akinek a fényképeivel tele van a szoba.

- mindegyiknek rengeteg ékszere van

- gyűjtik a Juice Coutore (ha jol irom) termékeket.

- majdnem mindegyiknek van egy kis öleb kutyája. amolyan bőregér féle.

- a legtöbb kiscsajnak padlószönyege van

- RENGETEG sminkjei vannak. meg rengeteg testápolási cuccaik és nagy menyiségű hajápolo termékek.

de télleg a sminkeknél én mindig az elájulással küszködök.

rengeteg szemhéjpuder paletta, 1000000000 drabaosak:D

80 árnyalatu szemhéjtus,meg szemceruza,meg szempillaspirál. nyolcan tonna alapozo és puder.

eszméletlen:| miért? a szüleik miért engedik nekik hogy sminkeljék magukat? és miért vesznek nekik enyi sminket? vagy miért adnak nekik rá enyi zsebpénzt.

ha én megtudnám hogy a gyerekem sminkre költi a zsebbénzét nem adnék neki többet. és ha sminkelné magát ilyen fiatalon megverném! (14 éves vagyok és már most ez a véleményem)

itt van pár videó:

http://www.youtube.com/watch?v=paoZtKsgtKM


http://www.youtube.com/watch?v=oXUrMKywfl0&feature=fvwrel


http://www.youtube.com/watch?v=MxGDwOs5PNw&feature=related

utolso iszonyatosan fiatal...

-


2011. júl. 26. 11:17
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Még azt akartam írni, hogy akik room tour videót csinálnak általában sminkes műfajban vannak a youtube-on, szóval nem az átlag iskolás amerikaiak, hanem nekik ez a hobbijuk vagy mi. Meg ha elolvasod a kommenteket, a legtöbb amerikai hozzászóló is odáig van, hogy úristen de gazdagok lehetnek meg bárcsak nekik lenne ennyi dolguk stb. Amúgy szerintem se használnak belőle sokat, de ez már nem a mi dolgunk.


"ha én megtudnám hogy a gyerekem sminkre költi a zsebbénzét nem adnék neki többet. és ha sminkelné magát ilyen fiatalon megverném!"

Ehhez meg minden esetre gratulálni tudok:S

2011. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

" Meg ha elolvasod a kommenteket, a legtöbb amerikai hozzászóló is odáig van, hogy úristen de gazdagok lehetnek meg bárcsak nekik lenne ennyi dolguk stb"


te konkrétan megnézted hogy ők amerikaiak? mert attól hogy valaki angolul ír még nem angol vagy amerikai...


amúgy a kiscsaj februárban lett 12... ez elég undorító szerintem :S


meg szerintem se használják a sminkcuccok felét... nekem kb van a körömlakkokkal együtt 2 polcnyi cuccom és azok közül se használom mindet... na mindegy, ha van pénzük hadd költsék erre.

2011. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Nem néztem meg, hogy konkrétan amerikaiak -e, de a legtöbbnek messziről látszik a szóhasználatából, a stílusából, a mentalitásából, hogy amerikai. Nem valami nagy művészet megállapítani:)


Amúgy én nem a 10 vagy hány éves kislányról beszéltem, az tényleg túlzás, hogy ennyi idősen ennyi dolga van, mert minek meg gondolom suliba úgyse engedik neki, meg honnan van. Bár szerintem van nagy tesója és őt akarja utánozni.


Igazából csak azért írtam erre a kérdésre, mert meglep ez a szélsőséges gondolkozás. Hogy a kérdező pl. azt írta, hogy megverné a lányát, ha ilyen fiatalon sminkelné magát.

A zsebpénzét (pl szülinapi pénzek) véleményem szerint arra költi a gyerek amire akarja, ha sminket vesz belőle, akkor vegyen azt, ha könyvet akart, akkor meg azt. És megint nyilván nem a 10 évesről beszélek. Érdekes, én ovis koromban kaptam kislányoknak való smink készletet karácsonyra a szüleimtől, jól elszórakoztam vele néha napján, otthon kifestettem az arcomat, nagyon vicces volt. És már általános iskolás koromban volt néhány sminkem, próbálgattam, tanulgattam, gyakoroltam. Most 20 vagyok és még se lettem se ribanc, se műnő, se elkényeztetett. Bele se merek gondolni mi lett volna, ha a szüleim megvernek amiért tizenévesen eltiltanak a szüleim az ilyesmitől... Ha mostanában kezdtem volna el sminkelni, akkor még mindig olyan szinten tartanék, hogy a szemceruzát is alig tudom használni. Ehelyett mindig tudok alkalomhoz illő sminket csinálni, olyat is, hogy alig lehet észrevenni, hogy ki vagyok festve.

Ezt csak a szélsőséges gondolkozásmód miatt írtam le( hogy nem kell tiltani a lányokat), sok sminkcuccom van, de hogy ennyi minek kell, azt fel ne tudom fogni, főleg, hogy pár év alatt lejár a szavatosságuk is. Pl. van nekik 10 féle fekete szemceruzájuk minimum. Nem értem minek:D De az tény, hogy ezek Amerikában is végletnek számítanak. Illetve ott jóval egyszerűbben és olcsóbban lehet hozzájutni a Mac dolgokhoz, mint nálunk.

2011. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az előttem lévők már válaszoltak a kérdésedre. Én a videóval akpcsolatban írnék. Egyrészt attól, hogy nálunk drágák a Mac cuccok, ott teljesen alap - mint már írták. Nem mindenhol az megy, mint nálunk. Másrészről, hogy kicsit védjem a 3. kiscsajt, odaírta, hogy nem szokta sminkelni magát, csak egy hobbi OTTHONRA. Az, hogy a videókban a sminkcuccok nagy része nincs használva, nem jelenti azt, hogy a videó készítése óta nem használják. =) Simán lehet, hogy megvették ezeket, aztán egyből levideózták. Ja és igen, nem minden 2. amerikai lány ilyen, mert bármily furcsa, ott is vannak nyomorgók. Ez a véleményem.
2011. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16%
Nemvagyok angolzseni, 13 éves vagyok de nagyon tanulom az angolt. Annyit megértettem a videókból h nem minden lány ilyen ott se. Itt is vannak olyan kis csicskák. Jó nem védem őket mert hiába olcsó a MAC, attól nemkéne mindet megvenni. Már a 3. lánynak is annyi sminkje van, mint egy boltnak. Jó persze hadd sminkeljen, mer meg kell tanulni, de ezek a videók elég veszélyesek lehetnek... Örülhet a sok pedomaci meg betörő h néhány naiv csúnyán kifestett kiscsaj felrakja a netre a szobáját és bárki számára elérhető. Bemutatja a fürdőszobát meg mindent azt látszódik az arca, nem nehéz lenyomozni hogy melyik gépről és honnan rakta fel a videókat. Aztán nemértem a szüleiket se hogy pl az 1. lánynak miért engedik h ilyen ufófejet csináljon magának? Ez még buliba is túl nagy pucc :S
2011. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
(Az 1. lány 24 éves divattervező, nyilván nem a szülei mondják meg neki hogy ne fesse magátXD)
2011. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!