Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Eredetiek az Ázsia Centerben...

Eredetiek az Ázsia Centerben kapható parfümök?

Figyelt kérdés
Látta egy csomót, Bvlgarit, Mustangot, Moschinot, stb. és teljesen eredetinek tünik, van tester verziója is, az is eredetinek tünik. Hamis vagy eredeti?
2009. ápr. 21. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni eredetit is meg hamisat is. Szerintem nézd meg pl egy Douglasban, és ha a doboz, az üveg, az illat megegyezik, és sorszámozott a parfünm alja a cimkén, akkor eredetinek kell lennie.
2009. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
szertintem ezt is hamisitják , de mi is ott vettünk a párommal nöi-férfi parfümöt is !!!
2009. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
ajánlom a Sárkány centert!!! Én ott veszem mindíg a parfümöket s nagyonis eredetiek. Bent is és kint is van külön parfüm bolt. Megfizethető áron..csak leesett a kamionról :-)
2009. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Hàààt, én mult héten vettem a Jozsefvàrosin ( ugye hasonlo kategoria mint az Azsia center)egy garantàltan hamis Chanel Chance 20 millis tollparfumot. nem kell hozzà sok ész, hogy ràgyere, nem igazi, hisz eau de toleitte helyett eau de toliet volt ràirva ( :D, :D)na mindegy..Az elado csaj mondta, hogy miért nem veszek 50 milliset, most akciosan 6000 ért elvihetném ( hahahaha), mutatta a dobozt, uveget, igy eredeti meg ugy...Tudod honnan jottem rà h az is hamisitvàny? Az eredeti Chanel Chance parfumon a feliratnàl a Chance van felul, Chanel alul. Azon forditva volt..Direkt megnéztem hazafelé a reptéren az egyik duty free ben. :) Bàr kétségtelen, az én kis tollparfumom illata ugyanaz mint az eredetinek...De attol még hamisitvàny :)
2009. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!