Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a táska jól állna egy...

Ez a táska jól állna egy lánynak is?

Figyelt kérdés

[link]


Egyetemre kellene egy oldaltáska (mivel sok dolgot szoktam magammal vinni) de nem találok semmi elfogadhatót (mind túl drága, vagy gyerekes). Szerintetek ez a táska illene egy lányhoz is?


2011. szept. 2. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön és hordanám is. Én is lány vagyok. :)
2011. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is jól néz ki. Am manapság már minden uniszex, csak az nem mind1, h mit veszel fel mivel, de ez fekete, szval mindenhez megy. én megvenném a helyedben.
2011. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
22:03 --> én is lány vagyok :D
2011. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Látod kedves kérdező én mondtam neked hogy jó, és hogy fognak rá válaszolni. :) De nemnyugszom bele a halacskákba ;) :D:D
2011. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tucattáska... A Convers márka nálam sajnos csaj annyit jelent hogy valaki csak azért veszi meg mert "convers"... Mert amúgy nem néz ki jól csak rajta van egy márkajel. De ha te nem ezért veszed meg, hanem mert tetszik akkor nincs vele probléma.
2011. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, tudod engem nem nagyon érdekel, hogy milyen (márkás-e vagy sem) csak elfogadható legyen. Sajnos mostanában semmilyen válltáskát nem láttam, ami viszonylag normális lenne. Mind tele van pillangókkal vagy miegymással, és ez egyáltalán nem tetszik.

Persze, ha van jobb ötleted, hogy milyen táskát vegyek, akkor nyugodtan mondd :)

2011. szept. 2. 23:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a stílusod így nehéz tanácsot adni... Én Horvátországba vettem egy olyat ami színes szövetkockákból van összevarrva viszonylag nagy és ilyen lógós. Mindenhez fel lehet venni mert sok színe van. Én a színes dolgokat szeretem és ez tényleg egyedi :D
2011. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem eredeti..de szép:)

L

2011. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!