Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megvehetném ezt egy 13 lánynak?

Megvehetném ezt egy 13 lánynak?

Figyelt kérdés
az unokahúgom 13 éves, a bőre kicsit zsíros, és miteszeres a bőre.rég szeretne alapozót de nem tudja milyet vegyen, még nem használt. :DD gondoltam karácsonyra meglepem vele :)) szóval kinéztem neki két alapozót.: essence soft touch hab alapozó, a másik: essence stay all day szintén hab állagú alapozó. nem tudom melyiket vegyem. melyik lenne megfelelőbb nekii ?:DDD nagyon károsítaná a bőrét? és akiknek van tapasztalatuk ezekből az alapozókból.. melyik a tartósabb, szebb?
2011. nov. 4. 19:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
a bőre kicsit zsíros és miteszeres * 13 éves* :DD
2011. nov. 4. 19:11
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem vehetsz neki, én az elsőt ajánlanám, de tudok jobbat:

[link]



Ez is Essence, ugyanolyan mint a soft touch, csak van benne gyulladáscsökkentő cink, és 100 ft-tal olcsóbb. Én ezt szoktam használni.Csak az a baj, hogy a barátnőd nélkül lehet, hogy nem tudod kiválasztani a megfelelő árnyalatot.

2011. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
szia köszönöm szépen! :) megkérdezhetem h jól fed, és hosszantartó?:) az árnyalatot tudom. :)
2011. nov. 4. 19:36
 4/15 anonim ***** válasza:
Jól fed, ecsettel szoktam felvinni, nekem elég zsíros a bőröm, 6 órát tuti kibír, szóval ha a barátnőd bőre "kicsit" zsíros, akkor nála biztos tovább bírja.
2011. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)) amúgy unokahúgom! :DD
2011. nov. 4. 19:53
 6/15 anonim ***** válasza:

Én a Soft Touch Mousse-t használom és szerintem tök jó. Nagyon jól fed, elég zsíros a bőröm, de ez tartósabb, mint amikor folyékony alapozót+púdert használok. :)

Amiért külön imádom, hogy nem kell külön korrektor mellé, meg púder sem kell rá, mert magában is elég matt. Nagyon természetes hatást kelt.

2011. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi :)) akkor valószinű h ez lesz! :)) mennyiért vetted ?:DDD mert mindenhol más árban láttam.:( :DDD
2011. nov. 4. 20:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 évesen nem kéne alapozót használnia. Ezzel fogja végképp agyoncsapni a kicsit zsíros bőrét.
2011. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szerintem meg egy alapozótól nem lesz semmi baja, és legalább nem fog az arca miatt rinyálni. :))
2011. nov. 4. 20:28
 10/15 A kérdező kommentje:
és ez még annyira elsem tömíti a pólusokat, főleg ha este lemossa :))
2011. nov. 4. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!