Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Brasch Bence miért sminkeli...

Brasch Bence miért sminkeli magát? A fotók miatt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
nem magát sminkeli. SMINKELIK. bohócot csinálnak belőle
2011. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! És akkor mi lenne, ha úgy érezné jól magát, és mindennap sminkelné magát? Ráadásul ez nem is számít sminknek szerintem, tehát sminknek azt hívom, mikor szempillaspirál, szemhéjtus, alapozó, púder, tehát rengeteg dolog. Ez csak kis korrigálásnak hívnám, és mindenki, aki szerepel a tévében, korrigálva lép közönség elé.
2011. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Kedves előző. A korrigálást sminkkel végzik, felvilágosítanálak. Tehát kisminkelik,hogy ne csillogjon a bőre,eltüntetik a bőrhibáit, hogy tökéletesnek látszódjon. (Bár szerintem sminkkel vagy anélkül se ér egy rakás...... se.)
2011. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Fekete szempillaspirált használ, de nem tudom miért jó neki. 21L
2011. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
azért sminkeli magát hogy az ilyen bolond gyöpik akik vlahol a 19. században élnek, feltegyék ezt a kérdéstxD
2011. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
.
2011. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Bencének még a szájfény is nagyon jól áll. Cuki!
2011. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Jobb sminkelve, mint smink nélkül.
2011. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!