Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A WestEnd tattoo & Piercing-rő...

A WestEnd tattoo & Piercing-ről mik a vélemények? (többi lent)

Figyelt kérdés
szeretnék egy industrial piercinget és idővel száj piercinget is. WestEnd Tatto & Piercing-re gondoltam ,h csináltatom meg és szeretném tudni ,h mik a benyomások róla és kit ajánlanátok?
2011. aug. 19. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlanám! Akit viszont igen azok a BP iNK-es fiuk!

6.ker Rózsa utca 69. és ott a Gerii Siix-et nagyon profi:)

Én ott csináltam a tetkómat Tomi jóvoltábol, nagyon meg vagyok vele elégedve!

[link]

És Facebook-on meg találhatod őket :)

2011. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszika válasza:

Hát én se nagyon ajánlom nem hallotam sok jót :S

De viszont a Flóriánnál a Budapest, III. ker. Vörösvári út 9.

[link]

Én ott csináltattam pc-t és csak jót tudok mondani a helyről ;)

2011. aug. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a Westendben csináltattam piercinget és nem volt semmi bajom velük, én meg voltam elégedve.
2011. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem ajánlom.

Nekem köldökpiercinget csináltak ott. 1,5 hónap után leszáradt felette a bör, mert nem szùrták elég mélyre.

Besokalltam, gyógyulás után a barátnöm beszúrta, már fél éve bent van, nincs begyulladva meg semmi.

Inkább keress más helyet.

23/N

2011. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is ugyanez volt, leszáradt fölötte a bőr, bár nekem bírta fél évig!És egyszer csak kiesett, de észre sem vettem volna ha nem lépek rá:D

Viszont van még1 piercinges a Westendbe, ott csináltattam az orr és az ajak pc-met is, azóta is megvannak, semmi gondom velük!

2011. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%

Volt egy nőm akinek ott lőtték félre a nyelvét!!!

Ezt nem az üzlet rontása miatt írom,de ha valaki kontár az kontár!!!!

2011. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen meg voltam elégedve a piercinges sráccal, még a figyelmemet is tökéletesen elterelte amikor szúrt, semmi kellemetlenség nem volt, és a piercing is rendben van már több mint fél éve :) Nem mellesleg pedig aránylag olcsó volt a hely, szakszerűen elmagyarázták hogyan kezeljem, mindenki mosolygott kedves volt. Mikor pedig arra jártam, gondoltam egyet és benéztem, hogy megkérdezzem mi a véleményük a gyógyulásról, akkor sem néztek hülyének... :D
2011. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem nem csak benyomásom hanem tapasztalatom is van velük. Nagyon jól dolgoznak, gyorsak és nem fáj. 2 virágot is csináltak a bokámra és egy industrial piercinget is és mind szuper lett. Most tervezek egy köldök piercinget is náluk. :)
2013. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
55%
Nem fáj? Pudingok vagytok hogy a fájdalom az számít?A lényeg hogy szakszerűen csinálják,és nem az hogy fájdalom mentesen!
2013. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!