Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a fülbevalós...

Mi a véleményetek a fülbevalós férfiakról?

Figyelt kérdés
Én mindenképpen szeretnék majd egyet a bal fülembe (18/F) vagy a cimpába egy karikát vagy a felső karimájára 2-3mat. Mi a véleményetek erről? Esetleg tudnátok oldalakat ahonnan lehet fülbevalót rendelni amit majd belövetek, vagy ezeket mindig az adott helyen kell megvenni? Kéne nekem egy kis kiokosítás. :))
2009. ápr. 13. 20:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is akarok 1-2 kisebb ezüst karikát. De csak az egyik fülembe.

De egyik haveromnak például piercing van a fül cimpájába. Egész jól mutat. Rajta legalábbis.

2009. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Sziaa:) 16éves csaj vok, nekem nagyon bejönnek a fülbevalós pasik, tehát sztem nyugodtan csináltasd meg, és a karika a legjobb, a köves nekem se szimpi..(nekem is 4karika van a fülembe+1szitakötő+1pók a porcba).

Írtad h az is lehet h fentre..sztem lent jobban mutat.

És am elmégy egy kozmetikushoz, ott bejelölik egy filctollal, majd kilövik. A fülbevalót ott veszed(orvosifém). Az egész ára kb 2000körül van +-500. És ha nem mondják akkor is kenegesd 2-3 hétig alkohollal és tatránnal, meg forgasd sokszor(én nagyon megjártam vele, mert sötét lila lett a fél fülem tele hólyagokkal/piros és fehér/ gondolhatod milyen jol nézhettem ki:D).

Noh asszem mindent leírtam ami lényeges..ha van még kérdésed írj. Am nekem most lesz még 3 porcos:)

2009. ápr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is szexi a fülbevaló pasikon (is). Főleg ha megy a stílusodhoz. A fültágító nekem valahogy nem jön be és már annyi embernek van... a kő is inkább ilyen playboy cicákat kedvelő focistafiúknak van :) és diszkósoknak mostanában, de szinte mindegyiknek. Amiket te akarsz azok szerintem sokkal jobbak és biztosan jól fognak állni.

Szerintem nem nagyon van külön fülbevaló pasiknak, olyan veszel ami neked tetszik és kész.

2009. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

sztem ez pasitól függ!!!


nekem spc nem tetszik.

2009. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem rohadtul tetszik, ha egy srácnak karika fülbevalója van! Szerintem elég szexi, számomra legalább is. Bár a barátom is hajlandó lenne kilövetni! Előttem 2-3 üzenettel az illető minden lényegeset leírt. Először ott helyben kilövik orvosi fémmel, amit ott adnak a kozmetikusnál vagy a pirceingesnél, nem tudom, hol csináltatod. Aztán ki ne vedd néhány hétig! Én is így jártam meg, nem mondta a csaj, hogy meddig maradjon az orvosi fém és én kiszedtem 3 nap után, mert begyógyultnak tűnt és nem fájt. Hát hadd ne mondjam, hogy bedurrant a porcnál a fülem... Amikor az orvosit lecseréled egy karikára, azt bármelyik ékszeresnél megveheted, kismilliót árulnak belőle, még egyedi elképzeléseket is elkészítenek egyes helyeken, az enyémek közül is ilyen néhány (pl.: a cimpában és a porc legtetején lévő karikákat egy ezüst lánc köti össze:))

20L

2009. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

csak akkor tetszik ha fültágító :D

amúgy meg lányos!

2009. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem abszulút bejönnek :D. 13/L
2009. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szexik:D
2009. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szia.

nekem is nagyon bejönnek főleg a kövesek és azokból is a kocka formájú :D :D

szerintem a kövesek között kizárólag a köralakú b*zis, de az tényleg az!! Olyat senki fiúnak nem ajánlanék.


Sőt szerintem az aranykarika is b*zisnak néz ki főleg ha nagyobb az átmérője mint 1 cm.


Buszon, villamoson, az utcán is megfigyeltem, hogy vannak azok a 30-as és 40-es éveikben járó pasik akik bal fülükben úgy kb. 2-3 cm-es (vékony vagy vastagabb teljesen mindegy) karikát hordanak és hiába azt, hiszik, hogyha csak a bal fülükben hordják akkor nem nézik annak, de mégis b*zisnak hat :(:(

2009. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!