Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, mi a helyzet a fülbeva...

Lányok, mi a helyzet a fülbevalós fúkkal?

Figyelt kérdés
Persze nem extrém dolgokra gondolok, csak egy kis fülbevalóra a bal fülben.
2009. febr. 23. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
HOgy hogy mi a helyzet??Tehát hogy tetszik e?Egy bizonyos korig elmegy mondjuk 15-16 éves korig.Aztán már nekem nem tetszik.
2009. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem teljesen mindegy, nem ettől fog tetszeni egy fiú.


Nekem legalábbis nem. Egy számomra unszimpatikus pasi rakathat a fülébe fülbevalót, attól nem fog tetszeni.

Aki meg tetszik, annak mindegy, hogy van-e fülbevalója vagy nincs.


Ha te szeretnél akkor ne másokra hallgass, úgyis megoszlanak a vélemények.


Amúgy régen volt egy ilyen butaság, hogy a bal fülbe a zenészek tesznek, a jobba pedig a meleg fiúk. :))) de szerintem ezt csak valaki kitalálta. :D

2009. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

És akkor aki mindkét fülébe rak? Az egy meleg zenész? Pedig a barátomnak is mindkettőbe van, mégsem az:D

Egyébként nekem tetszik... főleg ha ezüst. Az arany az olyan... nem akarom mondani milyen népcsoportra emlékeztet.


24/L

2009. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem bejön 1 kis ezüst karika. De hogyha nem megy a stílusához a srácnak, akkor elég gány is lehet :S
2009. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

"Meleg zenész" :DD


Ha már itt tartunk nekem van egy barátom, neki a bal fülében volt, ő zenész. És meleg is! :)) Biztos azért vette ki a füléből :DDDDD (viccelek.)

Nem tudom ki kezdhette ezt el terjeszteni amúgy, de megmosolyogtató :)



Továbbra is annyit tudok mondani, hogy ha neked ez tetszik, akkor hordj nyugodtan fülbevalót, lehet illene is a stílusodhoz.

2009. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszik, ha egy fiúnak van fülbevalója. De persze nem ezért kell megszeretni az embereket!:) És szerintem is ha van, akkor az ezüst legyen!!
2009. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy ezüst kis fülbevalót szeretnék. Am rocker vagyok, ha a stílus alatt ezt értitek, és sztem menne hozzá. Meg pár ember szerint jól állna nekem.
2009. febr. 23. 19:50
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Már bocsi de..

Neeeeeeeee

Több mint borzasztó -.-

2009. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem attól fog tetszeni egy fiú,ha van fülbevalója,de az nem biztos,hogy nem áll neki jól.Ha jól áll neked(neki),akkor nincs vele semmi baj.

De vigyázz,rengetegen külső alapján ítélnek,tehát valami stílusosat,normálisat,hozzád illőt válassz!Sok sikert a választáshoz!

2009. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Én a metálon belül mozgok és nekem nagyon tetszik a srácokon a fülbevaló, főleg, ha karika, vagy egy lánc, ami összeköti a fülcimpában és a fül fönti részén a porcban lévő karikákat. De ahogy írtad, te nem ilyenre készülsz vetemedni:) Lehet csak azért vagyok ennyire a pártján, mert az én fülem végig van lőve, de szerintem egy jól megválasztott ezüst fülbevaló nagyon dögös egy pasin! Szerintem nyugodtan lövess egyet, de lehetőleg ezüst legyen...szerintem.

20/L

2009. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!