Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a fülbevalós...

Mi a véleményetek a fülbevalós férfiakról?

Figyelt kérdés
Én mindenképpen szeretnék majd egyet a bal fülembe (18/F) vagy a cimpába egy karikát vagy a felső karimájára 2-3mat. Mi a véleményetek erről? Esetleg tudnátok oldalakat ahonnan lehet fülbevalót rendelni amit majd belövetek, vagy ezeket mindig az adott helyen kell megvenni? Kéne nekem egy kis kiokosítás. :))
2009. ápr. 13. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
nekem nem jönnek be
2009. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Férjemnek van,egy pici kö a fülébe.

Neki jol àll,meg nem is feltünö.

Ha nem nagy,nem mind a kettöben,és nem 3-4 darab,akkor tetszik.

2009. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Én mint 17éves lány már megszoktam a srácokat fültágítóval, igaz h most a te és a mi kultúránk teljesen eltérő dehát ez csak 1 vélemény volt. :)
2009. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

nekem a fültágító jobban tetszik a cimpában a sima helyett..

pár karika felül a porcban viszont jól néz ki.

szúrasd, ne lövesd, mert akkor később könnyebben tudod tágítani. : D.

2009. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

A fültágító már annyira tucat, elalszom a fültágítós emberektől. A kérdezőt nem ez érdekli.


Nekem nem tetszik a karika fülbevaló, de ha neked igen, akkor csináltass. Egyébként a fülbevalós férfiakkal nincs bajom, de nekem inkább valami kis kő vagy ilyesmi jön be.

2009. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

hat nekem nem jonnel be bocsi:P

pasiknak jol all ha 1ik fulukbe van egy kis koves fulcsi.. az sexes de annyi:P

de ez izlesek es pofonok..

pusz

2009. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
vkinek huligános igénytelen lesz tőle a kinézete vkinek emg kifejezetten jól áll
2009. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*meg :)
2009. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. nekem a kövecske nem jön be, izlések és pofonok. és a kérdés másik részére senki nem tud felelni? valami oldal ahonnan lehetne rendelni esetleg férfi fülbevalókból? vagy csak ott lehet választani ... (mégvalami: látom valaki nagyon lepontozza az embereket, de én mindenkinek +-t adtam, mert végülis mindenki a véleményét mondja el)
2009. ápr. 13. 22:06
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Majd választasz ott, az sokkal egyszerűbb, vagy ékszerboltba bemész és veszel olyat amilyen tetszik.

Nekem is van fülbevalóm, ilyen lógós ankh kereszt, még kölyökkoromban lövették ki a szüleim. De akarok még többet is.

16/F

2009. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!