Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerinted a New York Color...

Szerinted a New York Color termékek jobbak mint az Essence?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem határozottan jobb a NYC:)

A rúzst imádom, nehezen kezd el kopni, lehet vele inni és enni is.

A szemceruzát szemfesték lemosóval is nehéz leszedni...véletlenül elkenni lehetetlen. Több óra után sem lesz +1 csík a szemeden az elkenődés miatt.

A szempilla spirál is nagyon tetszik, nem ragad össze egy csomóba a szempilla.

Alapozót is vettem, de azt még nem próbáltam...remélem abban sem fogok csalódni:)

2011. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy szemceruzám és két szájfényem volt a NYC-tól, de azok alapján sokkal jobb termék, mint az Essence.
2011. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a NYC-t a 100Ft-osban lehet megtalálni. Szerintem jobb mint az Essence. Az egyik dúsító szempilla spirál az valami fantasztikus!!! Katalógusban olvastam, hogy a szempillaspirál ára 8-900 Ft, nálunk az 4-500 Ft-ba kerül.
2011. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
AZ ALAPOZÓ NAGYON ROSSZ!
2013. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!