Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen a szemöldököm?

Szerintetek milyen a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Anyu szerint nagyon elba**tam,de nem tudom miért mondja. Tényleg nagyon rossz lett?

[link]


2011. aug. 2. 15:23
 1/10 anonim válasza:
Hát attól függ hogy milyen volt. De szerintem még alakíthatnál rajta mert olyan a képen mintha semmit nem csináltál volna vele.
2011. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon dzsumbuj volt.(így kell írni?)
2011. aug. 2. 15:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért előtte milyen volt? Ha nagyon gáz, akkor javítottál rajta esetleg, nem tudom. De nincsen szépen, rendesen, vagy egyáltalán kiszedve az biztos!
2011. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mit kellene vele csinálni?

Bele van kapkodva vagy rövid vagy mi a baja?

2011. aug. 2. 15:30
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ez régi fotó

2011. aug. 2. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Szedés nélkül is szép volt. Ha már szetted, akkor szedd ki rendesen. De egyébként inkább kozmetikus formázza!
2011. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon rossz nem lett, csak úgy néz ki, mintha foltokba nőne a szemöldököd. Először vagy csinálja meg kozmetikus és utána szedegesd vagy ne ilyen gyér formátumba szedd ki.
2011. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak formázni kellene legyen egy kis íve meg alul kiszedni mert ott vannak felelsleges szálak látom, kozmetikus 5 perc alatt szépen megcsinálja nagyot tud dobni az ember arcán:)
2011. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem növeszd vissza és utána menj el egy kozmetikushoz kiszedetni
2011. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TeeCee ***** válasza:
Szió:) Hát igen, egy két helyen rendesen beleszedtél, szerintem most semmiképp ne nyúlj hozzá mert ilyenkor általában még nagyobb baj lesz...ha nagyon zavar menj el kozmetikushoz, ha nem akkor várd meg míg visszanő és utána látogasd meg a kozmit:) Ja, és ha újra szemöldökszedésre adod a fejed akkor kivülről befelé és SORONKÉNT!
2011. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!