Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kisszedjem a szemöldököm?

Kisszedjem a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon szép alakja van,nincs is nagyon elnôve.Nem tudom,hogy lenne-e turelmem szedni.Van olyan aki kiszedte a szemöldökét és megbánta?

14/L


2011. júl. 5. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha szép az alakja,és nincs elnőve,akkor ezek szerint meg vagy vele elégedve.akkor minek szednéd ki?:D
2011. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég vastag szemöldököm van,de szép.Néha kiszedem,de csak a szélén.Úgyhogy neked is azt javaslom hogy picit tedd rendbe néha-néha és ennyi.
2011. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először menj el egy kozmetikushoz. Ő meg tudja mondani, hogy hogyan szedd úgy, hogy ne nézzen ki nevetségesen, és természetesebbnek hasson, mintha magadnak kezdenéd el.

Végül is, ha egyszer fizetsz érte, még nem olyan sok pénz, csak kérd meg, hogy magyarázza el, hogy hogy kell.

2011. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én csak annyit csináltam vele h vékonyítottam rajta egyébként ha ki akarod szedni mindenképpen az eredeti formáját tartsd meg semmiképpen ne próbálj neki vmi teljesen más formát adni mert az hülyén fog kinézni
2011. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem természetes állapotban a szemöldököm botrány, minden nap szednem kell valamennyire, mert hamar visszanő, de soha nem bántam meg, hogy kiszedtem
2011. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsit formázni akarod, vagy vékonyítani, akkor inkább menj kozmetikushoz! Én 14 éves koromban kiszedtem és botrányos volt :D 1 évet vártam mire megint normális lett, azóta kozmetikusra bízom :)
2011. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!