Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » PASINAK milyen alapozó (...

PASINAK milyen alapozó ( pigmenthiany. )?

Figyelt kérdés

Szóval, mielőtt akárki elkezdene oltani, pigmenthiányom van.

Köszönöm nem kérek olyan válaszokat, hogy fogadjam el.


Olyan kéne, ami nem túl drága, most rimmel stay matt volt, de ez kb semmit nem ér. ugyanúgy látszik a fehér folt.

Nem akarom azt se h 800 kilo vakolat legyen a fejemen, de ez így tényleg nem állapot :S


2011. júl. 29. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem inkább korrektort használj foltra/foltokra :D
2011. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan alapozó nincs ami elfedi úgy hogy nem látszik a kiló vakolat, főleg egy pasin. Korrektort próbáltad már? Az jobban fed végülis... mást nem tudok.
2011. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem még nem próbáltam, mert olyan kicsinek tűnik :D

De akkor ki próbálom : )

2011. júl. 30. 07:04
 4/9 anonim válasza:

Én is pigmenthiányos vagyok, és korrektort használok, az alapozót nem igazán viselem el. :) Az Essence korrektorát használom, eddig ez vált be. Néhány száz forint, és nem maszatolódik el, mint a legtöbb. Viszont ajánlom, hogy valamivel fixáld majd le az eredményt, ez lehet arcpúder, de én pl. sima hintőport viszek fel rá nagyon vékony rétegben nagy ecsettel, úgy kevésbé feltűnő.


22/L

2011. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Korrektor sza.rt sem ér, szerintem látogass el egy MAC üzletbe. Drágább az alapozó, de nagyon megéri, rendesen fed mindent. És ne tartsd cikinek, mert pl. a műsorvezetőkre is kennek:)
2011. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj gyógyszertárba és kérj valami erős fedésű stiftes korrektort a Vichy-től.Nekik nagyon jó cuccaik vannak,mégis csak gyógyszertári,nem úgy,mint a drogériás vagy pláne a MAC.Nem lesz olcsó,5000 alatt jó minőségűt,ami nem árt a bőrnek nem kapsz,de én azt mondom érdemes jobb minőséget venni,pláne stiftes,ami nagyon soká elvan.
2011. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia! szerintem korrektorral nem tudod egységesíteni a bőrőd, nagyon feltünő lesz ahol van korrektor!!! amit én mondok neked alapozó! a vichynek vannak nagyon jól fedő alapozói, azok kicsit látszanak!!! ami nagyon jó és nagyon fed és mégsem látszik az a chanel!! akármelyik chanel jó kivéve a sima vita lumiére! nézd meg a marionnaud-ba általában 1-2 fajtából a sötétebb színek levannak árazva :)
2011. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! mentek a zöld kezek :))
2011. júl. 31. 09:34
 9/9 anonim válasza:

A 22 éves pigmenthiányos vagyok ismét.


Az ilyen drágább cuccokat azért nem ajánlom, mert ha esetleg annyira vagy foltos, mint én, akkor egy korrektor kb. 1 hónapot bír, vagyis nagyon drága lenne. És én még csak nem is minden nap kenem magam...


Arról meg, hogy nem lehet vele jól elfedni a foltokat. Akiknek mondom, hogy milyen problémám van rácsodálkoznak, hogy ők ezt nem is látták. Mert nem is látható. Csak jól el kell dolgozni. Nem csak közvetlenül a foltra kenem, hanem mellette is eloszlatom. Ezért kell kitapasztalni, hogy kinek melyik árnyalat és fajta illik a bőréhez.

2011. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!